Wpis z mikrobloga

Weźcie Mirki mi do łba dojdźcie... Wypiłem dziś z kumplami kilka piw, bo była okazja. Równy miesiąc temu rozstałem się z toksyczną ex. Okazja symboliczna, ale miałem humor, ogólnie sobie żyję, póki nie siedzę w chacie i nie myślę. Pierwszy pousuwałem zdjęcia na FB, usunąłem ze znajomych, ale pojawiała się jeszcze jakiś czas na FB czacie, po kilku dniach zniknęło, w tym czasie zauważyłem, że zmieniła profilowe zdjęcie itd., ja też. Potem to zniknęło i okazało się, że mnie zablokowała. No #!$%@?, w #!$%@? zajebiście, chciałem zrobić to samo, ale już nie mogłem, bo zrobiła to pierwsza.

Teraz przeglądam jakieś stare posty i widzę, że się #!$%@? znowu udostępniają od niej komentarze i polubienia, czyli mnie odblokowała. Akurat #!$%@? miesiąc po rozstaniu. Zupełnie jak pół roku temu jak była sytuacja podobna do teraz. Miesiąc przerwy i wielkie smuty, że mnie kocha, chce wrócić itd. Wtedy dałem się nabrać, dziś już nie będę tak głupi, ale #!$%@?, z doświadczenia wiem, że sytuacja na 99% może się powtórzyć.

Ogólnie z boku sytuacja śmieszna, ale wiem, że po tym co zrobiła to moje podobne zagrania na pewno w nią uderzały też mocno. Tym bardziej, że poza FB nie udzielałem się na instagramach, tego typu rzeczach w ogóle, tylko na FB. Beka, że za 2 dni ma urodziny.

Poradźcie jak się ratować. Byłem z nią z przerwami jakieś #!$%@? 5 lat, wcześniej było ok, kwas powstał gdzieś ponad rok temu, że nie potrafiliśmy się dogadać itd. Zero uczuć, żyliśmy jak kot z psem, na swoje jeszcze iść nie chciała, mnie już cisnęło lekko, bo zaraz 24 lata, ona 20.

Chciałem zaraz iść spać, ale czuję, że bez wsparcia nie zasnę ni #!$%@?...

Ogólnie mnie jeszcze ciśnie w środku jak o niej pomyślę, ale potrafię sobie zająć głowę spędzając czas ze znajomymi.

Teraz jest noc, taka sytuacja i mnie #!$%@?ło...

#zwiazki #toksycznieks
  • 22
Murki kiedys przezywalem podobna sytuacje i z doswiadczenia powiem, zebys ja zablokowal wszedzie. Na fb zeby nie wyskakiwala po prawej na czacie. W telefonie aby nie widziec jej numeru itd. Nie wracaj nigdy do tej samej rzeki, ale to juz wiesz z autopsji. Dasz rade, bo kto jak nie Ty? Zajmij sobie wolny czasem tym co robiles zanim z nia zaczales sie spotykac. Ksiazki, gry, trening. Duzo tego jest. Wiec glowa do
@Mateusz-Olssen: @Invar: #!$%@?, do tej pory sobie radziłem, ale pewnie noc i alko mnie przyćmiło. Dziś już tego nie zrobię, ale jutro bankowo jak mi się dalej to wyświetli. Najgorsze #!$%@?, że małe miasto i ją spotkać na mieście to nie problem, choć unikam jak ognia. Mi się jej udało nie widzieć, ale rodzinka tak i co lepsze, udawała, że ich nie widzi... Tak jak ją bardzo lubili, to po
@Invar: Ale ja się cieszę, tylko każda akcja z jej strony przypawa mnie o #!$%@?. Jak jest cisza to jestem mega szczęśliwy, a wystarczy, że ktoś coś powie w jej temacie to staję się kłębkiem nerwów. Mówię już każdemu, że mam #!$%@?, nie chcę nic wiedzieć, ale jak widzę na FB np. zdjęcia z jakiejś imprezy to mam jakieś #!$%@? lęki, że ją tam na jakichś zdjęciach zobaczę i mnie #!$%@?
@Invar: Mam #!$%@?, tylko ona to #!$%@? #!$%@? 8/10! A dziewczyny, które są mną zainteresowane to dużo poniżej jej skali i starsze ode mnie. I to mi obniża skalę tak, że nie znajdę ładniejszej od niej... Mam wyprany mózg, tyle lat w toksycznym i sam nie wiem ile jestem na tym #!$%@? rynku warty. Rozumiesz?
@Invar: Wpisałem tylko jej inicjał w wyszukiwarkę i się pojawiła. JA #!$%@?Ę. Jutro siostrze daję telefon i wszelkie konta by ją usunęła, bo #!$%@? nie chcę się nakręcać. Jak osoba którą kochałem może mi grać tak na emocjach. #!$%@?.
@bemo: Źle to ująłem, siedzi mi w głowie po prostu.

@chromatografia:

@sroka22: Tak, to mógł być problem, ale nic nie zapowiadało, że 5 lat później będą takie problemy. Czas znaleźć kogoś bliżej mojego rocznika.

@Invar: Wiesz, może miesiąc to jeszcze mało, żeby mieć totalnie #!$%@?, ale jak sobie o niej przypomnę to mam dziwne myśli. Pustka jeszcze w środku pozostała. Nie mam pojęcia jak to wypełnić. Nie chcę
@weeden: Jak pragnę zdrowia, masz ty RiGCz? Wyjeb ją z FB Insta igdzie ją tam jeszcze masz i się kurna zajmija, nie wiem, sklejaniem modeli, albo trzepaniem kapucyna, czy coś. Sam sobie we łbie mieszasz i tyle.
@weeden: tzn bardziej miałem na myśli, że jeśli w wieku 19 lat interesowałeś się 15 latkami to powinieneś chyba zastanowić się czy to nie jest problem? Czy nie lubisz za młodych dziewczyn..
Swoją drogą laska w tym wieku 3 razy zmienia w roku światopogląd, więc ciężko chyba planować coś z taką.
@weeden: Dopóki sam nie zrozumiesz, że nic z tego nie będzie i dopóki nie pogodzisz się z tym, że to już nie wróci to ja nie widzę sensu byś próbował zapomnieć bo ty tego ewidentnie nie chcesz. Dalej na coś liczysz, mimo że ona ma ciebie głęboko w poważaniu.
To co wyprawiasz podchodzi już pod jakąś chorobę psychiczną. Nikt normalny nie zapomina o byłej i o tym co było a sekundę
@Invar: Nie, to nie tak, szukałem kawałka który udostępniłem kilka tygodni temu i akurat zauważyłem. Nic samemu nie przeglądam, to był przypadek. Robię wszystko by o tym nie myśleć, na prawdę. Nie jestem tak zdesperowany by nad tym rozpaczać i przeglądać stare zdjęcia. Wiem, że to nie wróci.