Wpis z mikrobloga

@hysec: o #!$%@? XD ja nawet jak z niektórymi młodymi prowadzącymi w podobnym wieku jestem po imieniu, to jakoś tak głupio w mailu "czesć" czy "pozdrawiam" nawet napisać, zawsze piszę "Szanowny X" i "Z wyrazami..." XD co tu sie #!$%@?ło, to nie wiem.
  • Odpowiedz
@Arveit: @hysec: u mnie potrafią pisać w swojej sprawie z maila grupowego i się nie podpisywać, w dodatku każdy mail zaczyna się od "witam", a kończy na "pozdrawiam". Logicznie myśląc nie powinno się pisać tak do prowadzącego, ale co ja tam wiem, bo to ja jestem największym tłukiem na moim roku. No, ale to co ktoś u Ciebie odwalił to XDD
  • Odpowiedz
@shlftp: @HackTheGibson: zaczynanie maili od "witam" to jakaś plaga! Nawet w pracy, w świecie, gdzie prowadzi sie korespondencję z (w założeniu) poważnymi i dorosłymi ludźmi, większość ma problem z podstawami naszego języka ojczystego. Nie rozumiem, jak można być tak niekreatywnym, żeby zaczynać mail od "witam". Co dziwne "pzdr" od osób, z którymi jest się na "pan", "pani", rownież sie zdarza, ale tego to w ogóle nie ma jak skomentować.
  • Odpowiedz
@moko12345: witać to może gospodarz, a nie ktoś kto ubiega się np. o pracę lub wysyła prośbę - proste. Na pewnym etapie edukacji ktoś nauczył ludzi by zaczynać korespondencję mailową od słowa witam i tak już zostało.
  • Odpowiedz
@hysec: Ja zawsze kończę maila "Z wyrazami szacunku, cup12552" albo coś podobnego i poprawiam tak średnio połowę przedmiotów więc może te pzdr lepiej działa
  • Odpowiedz