Wpis z mikrobloga

Wiem, że nikogo to nie obchodzi ale #jofielmoduje - pozdrawiam 4 obserwujących ;) i właśnie wywalił kupę kasy w błoto na zakup ( ͡ ͜ʖ ͡)

Renthal Front Sprocket 315A-530 - 16 Teeth
Renthal Hard Anodised Rear Sprocket 411-530 - 42 Teeth
Renthal R4 SRS 530 Pitch Drive Chain - 116 links
Probolt Titanium Sprocket Nut M10 x (1.25mm) Pack x 6

SBS Sintered Brake Pad Full Front Set - 809HS

Tak, pozostaję przy standardowym przełożeniu 16/42 ale w niedalekiej przyszłości na track będzie dokupiony -1/+1
O klocki się pytałem bez odzewu ale ta firma robi dużo zamieszania ostatnio i jest bardzo mocno propsowana w środowisku.
Także już niedługo będę robił to co lubię najbardziej czyli grzebał przy moto a potem testował i zdam relację.
#motocykle #bojowka1000cc
  • 11
@Jofiel: nie mlodsza, tylko starsza. 600RR bylo pierwsze ;P
a, ze ma duzo wspolnych to wiem, 80% motocykla sc57 i pc37 jest jednakowe, niemniej zebatki mialem wrazenie, ze maja 43/44, albo przod mniejsza.. w koncu tam lanuch 530, a nie 525 siedzi...
@Jofiel: mniejsza =/= mlodsza drogi przyjacielu, i nie interesuja mnie mody. intrygowalo mnie to, ze litr ma te same zebatki co mniejsze sprzety :) bo generalnie to jest standardowe przelozenie w wiekszosci motocykli...
@Jofiel: Zmieniłem napęd i klocki z przodu byłoby krócej, aczkolwiek nie tak renthalowo , tytanowo i mniej sintered.
A propo ostatniego nie martwisz sie że sintered-y #!$%@?ą Ci tarcze w trymiga, znaczy veryfuckingfast?

Gx
@Gixaar: o ile nie bedzie regularnie torowal to nawet tego nie odczuje ;) od samego poczatku w moim motongu siedza sinteridy (wczesniej non stop nissiny, od paru sezonow ebc hh). Tarcze maja 5,5mm. przy 4.5 honda zaleca wymiane. przebieg 57.600. Wiec masz racje, ale w przypadku regularnego torowania, na drodze lepiej miec lepsze heble. A seryjnie to moto na sinteridach wychodzi. (w sumie cala seria rr)
@Stitch: W moim świecie o 600 rr mówi się little sis lub babyblade - choć niektórzy utrzymują, że akurat ta druga to była pierwsza 400rr, więc mniejsza siostra=młodsza siostra :]
A np. zx10r ma z przodu 17 oem
@Gixaar: Podobno dość dobrze traktują tarcze więc narazie się nie martwię.
@Jofiel: no tak, 400RR nosi miano babyblade, ale dzieli je z 250RR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
600RR nigdy nie otrzymalo miana Fireblede'a w sumie szkoda. jedyne RR bez tej nazwy.
tak sie tylko czepiam dla czepiania