Wpis z mikrobloga

Ej mirki z #gliwice może #mikolow bo to trasa między Waszymi miastami, na ulicy Gliwickiej na 19 kilometrze, 8 słupku, macie zamontowane nad drogą 2 kamery, jedna patrzy na pas lewy, druga pod kątem na pas prawy i jeszcze jest tam biała "kulka"
Ktoś się orientuje co one rejestrują? :>
#motoryzacja może? Takich punktów pewnie jest więcej :P
  • 9
  • Odpowiedz
@Dzyszla: Bo jechałem za jakimś głąbem i jechał 30km/h, #!$%@? go minąłem a tam podwójna ciągla jest i tak pomyślałem że o karwa, będzie mandat :)
Dzięki mirku, śpię spokojnie ;P
  • Odpowiedz
@OddieTG: Wiesz, takie muszą być oznakowane a tam nie ma, więc się nie martwie, często jeżdżę tamtędy, wiem już nawet gdzie miśki stoją etc ;)
Pierwszy raz sytuacja że już miałem dość jazdy za gościem. Taki drogowy janusz w pełni tego słowa znaczeniu, dopiero po chwili zorientowałem się że są tam te kamery ;)
  • Odpowiedz
@Mald: @OddieTG: Ja tam na 100% też pewny nie jestem, ale bankowo to żaden pomiar prędkości.
Po CB podobno też często krąży pytanie o to, ale wszystkim odpowiedziom bliżej mitologii niż jakiegoś pewniaka. Natomiast jest coś szczególnego - z jednej i z drugiej strony są rozstawione przed punktem, w którym krokodylki często dokonują inspekcji. Może jest to w jakiś sposób powiązane?
No i takie proste odcinki, że naprawdę szkoda tego
  • Odpowiedz