Wpis z mikrobloga

mirki poszukuje telefonu z #chinskiecuda , budzet najlepiej bym sie zmiescil w kwocie 850 z ewentualnym clem lub z ubezpjeczeniem od tego, czyli jak z cłem to 180$ jak z ubezpieczeniwm to do ok 200$ choc wole nie przesadzac,(optymalnie ok 150-180$) zmieniam moja lumie 925 i szukam czegos co mi ja zastapi , przeznaczenie to rozmowy, sms, net i foty musza byc dobre, a i dlugi czas na baterii, najlepiej ok 5 lub 5,2 cala, dobry gps i lte, ram styka 2 gb bo 3 raczej nie potrzebne, rom min 32 ale lepiej z karta pamieci to moze byc mniej, i zeby sie nie grzal za bardzo no i zeby producent szybko o nim nie zapomnial o sofcie, wołam #aliexpress #jd #geekbuying #ibuygou
  • 24
@Kamson_San: jezeli zalezy Ci na bezpieczenstwie to nie bierz xiaomi. sprawdz na xda, ktory z telefonow ma najlepsze wsparcie cyanogenmodem i go wez. A jak sie nie chcesz bawic to bralbym meizu m3 note.
@Re-volt: Na bezpieczeństwie? Tzn xiaomi nie sa za wytrzymale czy soft słaby? Szukam czegos zeby włączyć i ma działać i dostać lub gdzies znaleźć aktualizacje nowsze ale bez zbędnej zabawy, jestem fanem włączyć i ma działać
@Kamson_San to wybierz pomiędzy xiaomi a meizu. W mojej ocenie meizu jest lepsze jakościowo. M3 Note jeszcze nie testowałem, ale pozostałe modele są świetne. Na geekbuying jest za 160$
@Re-volt: Dzieki za rade, a można gdzies znaleźć ranking/liste jakie sa dobre i warte marki lub ktore modele to topowe , np xiaomi mi to flagowce ale za to Umi to mala marka , ? A co miałeś na myśli o bezpieczeństwie w xiaomi?
@Kamson_San: xiaomi, meizu, zuk. Ogolnie to roznie to bywa z poszczegolnymi modelami. Najwazniejsze w mojej ocenie jest to zeby byl cyan na dany model. Xiaomi w ogole nie zajmuje sie zabezpieczeniami swoich telefonow :)
@Re-volt: A jak aparat w meizu? Dużo stracę przechodzą z lumi 925? Tu mam zeissa ;) i ogólnie jakos tej serii? Nie wiem czy 5,5 nie za duży dla mnie niżej 5 szukam , a dużo się różni m3 od m3note?
@Kamson_San: jezeli nie zamierzasz kupowac telefonu tylko po to zeby grac to bierz zwykly m3 :) gdyby m3 mial wieksza baterie to sam bym go kupil do testow. aparat w mx4 jest jednym z najlepszych jakie mialem, m1 note bardzo dobrze sobie radzil nawet w nocy, a m2 byl ok.