Wpis z mikrobloga

@HHHHHH: Nigdy nie rozumiem tego hejtu na kampienie, owszem czasem przybiera ono postać patologiczną (siedzenie w krzakach gdy przeciwnikowi zostały 2 jednostki) ale to ciągle taktyka jak każda inna - na jednej mapie bardziej skuteczna, na innej mniej, mająca swoje plusy jak i minusy
@oruniak: guano prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°) kampienie to nie gra zespołowa. Średnie czołgi służą do przejmowania punktów, flankowania, asystowania pozostałych itp. Ciężkie pchają linie frontu w przód. Niszczyciele owszem, można powiedzieć, że kampią, ale do tego one służą.
@oruniak: szczerze mówiąc nie wiem do czego są czołgi lekkie w WT... w WoT służyły do spotowania... natomiast tutaj spotowania praktycznie nie ma... ani na AB (gdzie świecą się wszyscy już na starcie), ani na RB (pojazd zostanie oznaczony jeśli taki lekki w niego strzeli... zdradzając swoją pozycję).
@HHHHHH: Na niektórych mapach można lekkimi przedrzeć się na tył wroga i walić mu w plecy (Kubań, Mozdok, Polska, Wołokołamsk, Las Hurtigen), zazwyczaj długo to nie trwa ale bywa śmiesznie, ewentualnie jeszcze do spawnkillów, ale to niezbyt satysfakcjonujące jest. W AB nie gram.
@HHHHHH: no sry, jakoś nie mam ochoty walczyć z ruskimi w bliskich starciach i wykorzystuję niemieckie działa do tego w czym spisują się najlepiej czyli w walce na dużym dystansie, kiedy widzę że jest bezpiecznie to wtedy przechodzę do przodu. I z grą zespołową też nie mam problemów.
@HHHHHH: super serwer... same p2w czolgi z rakietami na tierze iv i kampia jeszcze bardziej niz na ru/eu serwie. Chciaz ludzie graja jak mowiles troche bardziej teamplayowo czytaj stadnie.