Wpis z mikrobloga

@ZespolmBanku: Jak brzmi pełna nazwa banku i adres?? Wyjeżdżam na erasmusa i w formularzu dot. konta bankowego muszę podać takie dane. Raz znalazłam info, że ul. Senatorska w warszawie, raz, że al. Piłsudskiego w łodzi i już sama nie wiem, co wpisać (,)
#banki #mbank #erasmus
  • 5
  • Odpowiedz
@prazek, nazwa i adres banku to:
mBank S.A.
Bankowość Detaliczna
Skrytka Pocztowa 2108
90-959 Łódź 2

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: chwila chwila mBank.
Rozumiem, że dajecie adres korespondencyjny dla klientów, natomiast siedziba spółki znajduje się na ul. Senatorskiej 18, 00-950 Warszawa co wynika z danych z KRS spółki.
@prazek: więc w zalezności czy potrzebujesz adres korespondencyjny czy spółki to masz teraz wybór.
  • Odpowiedz
@eaxene, adres centrali to: mBank S.A.
ul. Senatorska 18
00-950 Warszawa
skr. poczt. 728

Pozdrawiamy, Zespół mBanku
Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz
@ZespolmBanku: dziękuje za powtórzenie...


Aha jeszcze jedno:
- zmieńcie (albo dajcie wybór) grafiki na kartach. Bo jak patrzę na tego delfina to mi się odechciewa gdziekolwiek płacić.
  • Odpowiedz
@eaxene: aktualnie prowadzimy prace nad udostępnieniem nowego wizerunku kart. Mamy nadzieję, że przypadną one do Twojego gustu :)

Pozdrawiamy,
Zespół mBanku

Zapraszamy do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego. Chętnie odpowiemy na pytania dotyczące naszej oferty.
  • Odpowiedz