Wpis z mikrobloga

@ubaw11: @Re-volt: tak, mam znajomego ktory do niech pojechal. Ceny niewygorowane, a zrobi z Toba wszystkie testy ktore powiedza gdzie masz niedociagnicia i rozpisze Ci calosc jak nad tym pracowac. Zawsze warto wydac pieniadze na wlasny rozwoj.
  • Odpowiedz
@ubaw11: ja tez mam bardzo dobre zdanie o Sebie Kocie, konkretny facet, ma wiedzę i co ciekawe chetnie sie nia dzieli np. pod swoimi filmikami na YT, nie wiem jak on znajduje czas na odpisywanie ludziom
  • Odpowiedz
@Ch-jogromPL: Ja go wręcz zachwalam, bo sledzę gościa jeszcze z czasów kiedy siedział głównie w trójboju. Lepsza bułka z pasztetem niż kolejny trener, który udaje, że je 5x dziennie kasze jaglaną od 10 lat i nie potrafi zrobić przysiadu.
  • Odpowiedz
@Cojestpiec: no to dzieki za odpowiedz. W sumie drogo tez nie ma bo 200zl za 6tygodni prowadzenia to cena bardzo spoko w porównaniu do innych trenerów. A skoro to kopalnia wiedzy to warto skorzystac.

Pozdro
  • Odpowiedz
Sam jestem na etapie poszukiwania kogos ogarnietego w zakresie diety i treningu i powiem tak jest qrewsko trudno kogs takiego znalezc.

@Cojestpiec: wybieraja kogos do prowadzenia patrzylbym przede wszystkim na efekty jakie maja jego podpopieczni, papier to ostatnia rzecz na jak zwracalym uwage.

@ubaw11: skad takie info? kontaktowales sie z nim w kwestii prowadzenia?

@shdw: wiesz moze jak wygladala u niego dieta Twojego znajomego?
  • Odpowiedz