Wpis z mikrobloga

Chcialbym sie podzielic smutna historia mojego serdecznego kolegi.
Kolega ten ma zone, nawet ladna taka 7/10, ktora niestety w lozku zachowuje sie jak kloda ( info od kumpla ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Wiec ten ja namawial, prosil, kombinowal jak tu ja bardziej rozkrecic. Zona dala mu warunek " anon wez sie za siebie, schudnij troszke i bedzie git". Rzeczywiscie mial troche nadwagi, ubieral sie jak typowy Mirek wiec chlopina wzial sie za siebie. Silownia i to ostro, diety, fryzjery, sklepy z ubraniami - w sumie czego nie zrobi sie aby zaruchac ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Teraz najlepsze... wiecie co zona zrobila po przemianie swojego meza?



#gorzkiezale #logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LudzkieScierwo: Jestem ze swoją dziewczyną 10 lat. Zaraz urodzi się dziecko którego oboje chcieliśmy ale o ślubie powiedziałem żeby zapomniała, bo nie ze mną te numery. Wcześniej było jej z tym źle ale teraz jak wszystkie koleżanki powychodziły za mąż i zobaczyła, że ten ślub nic nie zmienił a w niektórych przypadkach wszystko #!$%@?ł to sama uznała, że nie ma sensu. Zatwardziali katolicy bedą krytykować a ja mam to w
  • Odpowiedz
@jathek To dowód na to, że ta tępa dzida nie zasługiwała na takiego męża, który był gotów na takie poświęcenia. Anon jeszcze dobrze wyjdzie na tej całej akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przynajmniej poznał prawdziwy powód, dla którego była kłodą Z NIM w łóżku. Po prostu wyhulała się w innym.


@fuser: Nie byłbym taki tego pewien. Moze być na odwrót, on jej się zwyczajnie nie podobał specjalnie, była z nim z innych powodów. Nie podobał jej się -> nie odczuwała satysfakcji z seksu -> leżała jak kłoda -> w końcu znalazła takiego z którym biologia iskrzy.
I nie jest to usprawiedliwianie jej,
  • Odpowiedz
@sebek1987: inaczej gdy od razu mieszkacie razem, a inaczej gdy planujecie to po Bożemu i nie ma takich rzeczy jak mieszkanie przed ślubem czy seks.
Od miesiąca w małżeństwie, polecam ten stan :) po 2,5roku razem ;) jeśli uważasz, że to za krótko by polecać, to odezwij się za rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz