Wpis z mikrobloga

Oto krótkie sprawozdanie na wasze życzenie. Nie wiem czy potrafię elokwentnie opisywać ale zrobię co w mojej mocy by was zadowolić ;)

Byłem, ona lekko się spóźniła. Poszliśmy na jedną miejscówkę gdzie nie powinno się być wieczorami, bo policja czasem jeździ i wlepia mandaty. Nam się jednak udało i nikt nam nie przeszkodził. Rozmowa się kleiła, jako, że jesteśmy na tym samym etapie życia (wybór studiów, opuszczenie rodzinnego gniazdka) mieliśmy o czym gadać, czy też ponownie wałkować tej temat. Chciałem się z nią spotkać też z tego powodu, że za parę dni wyjeżdżam i nie ma pewności, że byśmy się zobaczyli gdybym wrócił za parę miesięcy.
Dowiedziałem się, co mnie zdziwiło i lekko zasmuciło, że nie lubi jednego rodzaju muzyki, który ja w sumie uwielbiam. To spotkanie mi uświadomiła, że jednak jest zamknięta i niezbyt skłonna by poznać nieznane.
Powiedziała mi że ładnie pachnę xD Oczywiście nie byłem dłużny w komplementach. Tak, jej włosy miały miły zapach.
Pośpiewaliamy kilka piosenek, był ten nastrój na wygłupy, trochę repertuaru Chwytaka i Krawczyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie przegadaliśmy te kilka godzin, odprowadziłem ją do domu, wygłupiając się po drodze. Długo tuliliśmy się na pożegnanie, dałem jej buzi na pożegnanie, choć nie tak jak zamierzałem i to by było na tyle.

Wołam zainteresowanych:
@looklikelance @Please_Remember @Xivid_Drugi @Meara @Maklow @KristofoCoeltho @BrodatyBronek

#stulejacontent #piwnicacontent #tfwnogf
  • 4
@datravi: I dlatego że w kwestii muzyki jest "zamknięta na gatunek który ja uwielbiam", to zamierzasz odpuścić, czy co?

To, że ja słucham i uwielbiam np. chorały gregoriańskie, znaczy że mam odrzucać każdą pannę która nie wie co to nawet jest?
@Chaczins Nie napisałem, że dlatego odpuszczam. W ogóle nie napisałem, że odpuszczam. Po prostu dla mnie takie zamykanie się w "swoim ogródku" mocno ogranicza człowieka.