Wpis z mikrobloga

#audio #dj #produkcjamuzyki #sprzetaudio troche #studio (troche bo dalej dalej bez wygluszenia)

Wlasnie przytachalem nowe biurko. Niestety dodatkowe 2m nie pozwolily na polozenie mixera na stole (,)

Novation BS2, KORG MS2000, Maschine MK2, ADAM A7X, Beyerdynamics DT 770Pro 250Ohm, ONYX 820i, DJM600, SL1200 MK5. Tak w wielkim skrocie, produkcja wpieta pod Logic Pro X ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazstudio
Pobierz
źródło: comment_JE7mcZRQEwz1uBWZfoegCHpHwMBd5fxZ.jpg
  • 34
@Borys125: a co bedziesz grał, czy bedziesz scratch'ował? Używka czy nowy?(bo do 500 PLN raczej nie znajdziesz nowego - oczywiście mówie o DD(napięd bezpośredni) nie BD(pasek))
@Borys125: hmmm... na 100% jednak brałbym coś z bezpośrednim napędem. Czyli jak reloop to od RP-2000 wzwyż. Poszykać możesz jeszcze stantonów, vestaxów(acz one bardziej hip hop). Co do samych reloopów to ja sobie chwale(mam rp-7k, i rp-8kS), dobre silne gramofony i pancerne!. Aaa są jeszcze numarki, ale o nich nie moge nic powiedzieć.

A ogólnie mam 2 stantoty t80 do sprzedaży sa śmieszne pieniądze:D tak 300 PLN/sztuka
@audiohead: Do DJki sa idealne. Co do ich rownosci to maja podbita gore. Moim zdaniem to jedyny mankament.

@Ardeni: Mam porownanie z 1000. Maschine to przede wszystkim wyzszy komfort pracy a pady same w sobie w obu przypadkach zachowuja sie poprawnie o ile komputer do ktorego wpiety jest maschine ogarnia robote.

Uzywam do EXS24 (sampler) oraz kontroli DAWa. Soft od native instrument nigdy mi nie lezal.

@Borys125: Troche sie
@TypowyNerd: No wlasnie. Jak ja gram hip hop to musze mieć mocny silnik. Gralo sie na mk2, ale slabo sie drapalo, a mam glupie przyzwyczajenie ze każde przejście zaczynalem malym tufu tufu:D
Masz może jakieś tutki do abletona może?