Wpis z mikrobloga

#audio #dj #produkcjamuzyki #sprzetaudio troche #studio (troche bo dalej dalej bez wygluszenia)

Wlasnie przytachalem nowe biurko. Niestety dodatkowe 2m nie pozwolily na polozenie mixera na stole (,)

Novation BS2, KORG MS2000, Maschine MK2, ADAM A7X, Beyerdynamics DT 770Pro 250Ohm, ONYX 820i, DJM600, SL1200 MK5. Tak w wielkim skrocie, produkcja wpieta pod Logic Pro X ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pokazstudio
TypowyNerd - #audio #dj #produkcjamuzyki #sprzetaudio troche #studio (troche bo dalej...

źródło: comment_JE7mcZRQEwz1uBWZfoegCHpHwMBd5fxZ.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Ojezu: A7X to mistrzostwo swiata. Raczej nigdy ich nie zmienie :)

Jak graja 990? tez maja takie podbicie u gory? Ile ohm wersja? Zastanawiam sie nad kupieniem ich do kontroli basu.
  • Odpowiedz
@TypowyNerd: Dużo góry ale dla mnie przyjemniejsza niż w dt 770 pro (nieatakuje tak) grają też dużo szerzej ale mimo to dalej jest średnica cofnięta i gra z jakiejś odległości od słuchacza, tłumienia mają zero. Posiadam dt 990 pro 250 ohm black edition, edycja kosumencka nie przypadła mi tak do gustu jak pro. Do produkcji muzyki z zamkniętych słuchawek najlepsze są moim zdaniem sony mdr-7506. Do odsłuchu zamknięte Fostex t40rp
  • Odpowiedz
@Ojezu: Niestety gora w DT770 Pro tnie po uszach zwlaszcza na hatach i shakerach (wersja 250Ohm) zas tlumienie maja bardzo dobre moim zdaniem dlatego uzywam ich teraz do DJki i planuje zakup innych sluchawek do kontroli dolu pasma. Zwlaszcza, ze panorama jest przeklamana na sluchawkach a jednak A7X schodza do 40 zas do calej reszty nadaja sie wysmienicie, zwlaszcza przy dobrze zrobionym pomieszczeniu.

Dlatego kolejny krok to wygluszenie na scianach.
  • Odpowiedz
@TypowyNerd: to polecam Fostex t40rp Mk3 sprawdzić jak masz mp3store koło siebie. Najłagodniejszą górę mają sony 7506 ale zejścia to w nich nie ma dobrego.
  • Odpowiedz
@Ojezu: tak. Jak dla mnie to one mają zajebiście równe pasmo, bas jest, średnica na swoim miejscu, góra detaliczna ale nie ostra, scena raczej mała, wszystko blisko, w sam raz do kontroli materiału.
  • Odpowiedz