Wpis z mikrobloga

Wchodze w gorace, a tam niesamowity popis braku wlasnej wartosci - postanowilem przygotowac maly poradnik jak nalezy czytac takie wpisy i odbierac tego typu postawy, w prostych slowach prostego czlowieka.

1. Pan syren koles na basenie przebiera sie za syrene i bawi sie z dziecmi! Rozumiecie, syrena na basenie, pewnie jeszcze plywaja.
Jak nalezy rozumiec - JA jestem lepszy, bo plywam w kapielowkach, JA jestem normalny, bo udaje smutasa i absolutnie nic nie sprawia mi radosci. JA czuje sie lepszy, moim najwiekszym osiagnieciem w zyciu jest chodzenie na basen, a ten koles to na pewno pedofil i zjeb!

2. Fryzura we wzorki - Jak czytac - moim najwiekszym osiagnieciem w zyciu jest fryzura, absolutnie niczym sie nie wyrozniam, zawsze na krotko, bo tak robia mezczyzni, prawdziwi, a ja jestem mezczyzna i musze to swiatu pokazac tak, bo inaczej nie umiem, gdyz wymagaloby to odezwania sie do fryzjera.

3. [Popek dno, komercha](http://www.wykop.pl/wpis/18007133/milej-niedzieli-%C2%BA-%CA%96-%C2%BA-rakcontent-#!$%@?/) - Popka mozna lubic albo nie, ale uczciwie hajs zarabia, stworzyl mode i ciagnie pieniadz. Tak jak tysiace innych mód - na epapierosy, na gry, na ciuchy, brody, wszystkie "szanel". Jak nalezy czytac - zasuwam w robocie 8h albo utrzymuje mnie mame, nigdy nie wymysle zadnego biznesu, ale jak juz to bym wrecz doplacal bo jestem taki dobry i etyczny. Znaczy, bylbym, jakbym kiedys coś wymyślił, ale jedynym powodem dla ktorego tego nie zrobilem jest wlasnie chec szerzenia etyki i obrzydzenie do komercji.

#takaprawda