Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy to możliwe żeby być ładną i jednocześnie źle wychodzić na zdjęciach? Jak widze swoje zdjęcia, albo jak ludzie widzą moje zdjęcia, to zarówno według mnie jak i według nich wychodzę albo brzydko, albo ewentualnie przeciętnie. Nikt sie we mnie nie zakocha po zdjęciu, no chyba, że będę sie bardzo starać, zrobie 1000 zdjęć w super ciuchach i makijazu i moze jedno będzie ładne, atrakcyjne, takie, że ktoś powie super,wow. Natomiast w życiu zdarza mi się, że faceci się we mnie #!$%@?ą, i nie jest to kwestia tego, że jestem jakoś łatwo "dostepna" jestem cicha i nie lubię byc w centrum uwagi, nawet wręcz unikam facetów a mimo to mam swoich "fanów". I zdarza mi sie to "wow" słyszeć w realu. No ale zdjeciach to co innego. One mnie załamują, myslę, że jestem brzydka no ale potem znów jakis facet w realu do mnie "zarywa" i to wcale nie jakiś ostatni desperat. Bardzo dziwne jest to rozdwojenie. Bo jak poczuję sie ładnie, to potem znów zdjęcia mnie dołują:(. Ma ktoś tak? A moze w realu dochodzi jeszcze moja osobowość, feromony czy cholerka wie co... i jeśli to ważne to figura też spoko. #kiciochpyta #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Po co to?
Dzięki temu narzędziu możesz dodać wpis pozostając anonimowym.
  • 9