Wpis z mikrobloga

Co do kobiet w programowaniu. Znalazłem programistkę o imieniu Sara Golemon. Pisze rozszerzenia do PHP w C, współtworzyła hhvm dla facebooka. Zacząłem sobie przeglądać jej profile na społecznościówkach ( https://twitter.com/SaraMG/media ) i zaczęło mi śmierdzieć lewicą i poparciem dla mniejszości seksualnych.
Myślę sobie "Boże, trap". Ale nie dawało mi to spokoju i szukałem dalej aż znalazłem zdjęcie z 1997. Czyli jednak kobita :) nie wiem dlaczego ale odetchnąłem z ulgą.

Z tego co widzę, całe to środowisko programistów Krzemowej Doliny jest bardzo w lewo. Z jednej strony to dobrze bo sprzeciwiają się korporacjom i patentom w software, ale z drugiej strony trzeba szukać zdjęć z młodości by upewnić się czy np. kobitka nie jest przerabiana. Także, możecie podawać przykład Sary Golemon jeśli ktoś wam peerdoli, że dzewczyny nie nadają się do spraw technicznych w IT.

#programowanie #hhvm #php
Pobierz J.....n - Co do kobiet w programowaniu. Znalazłem programistkę o imieniu Sara Golemon...
źródło: comment_0qTbSdm2hekGlTc7dEwno1VvDKNOWKSW.jpg
  • 9
@Jojne_Zimmerman:
@Existanza:

moja znajoma jest programistką, ale woli dziewczyny


ej ale to w sumie ma sens, piszemy te wszystkie programy, strony itd żeby mieć 15k żeby kupować sobie fajne szybkie fury i bajerować dupy... no to taka kobieta programistka idzie tą samą drogą i też bajeruje dupy xd

a tak serio, bez przesady są też normalne, fajne laski programistki