Wpis z mikrobloga

Przedstawiam moją recenzje odkurzacza automatycznego CHUWI ILIFE v5,

Recenzja dostępna na stronie http://cebula.online/recenzja-robota-sprzatajacego-ilife-v5/
Uprzedzam że dużo do czytania, są zdjęcia i film ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odkurzacz zakupiony w sklepie GearBest z magazynu w EU, w cenie poniżej 500zł

Dla leniwych trzy słowa: Warto to kupić ;)

wołam zainteresowanych @trollasek @scandaliero @slommy @ladzik @neoleszcz @6punihsm5 @brateczek @Gotomb @PoProstuMichal @kruprz @matiwoj11 @cebula_online


kontynuacja http://www.wykop.pl/wpis/17771545/witam-mirki-dzis-tylko-zajawka-przyszla-wyczekiwan/
Pobierz lukaszlukasz - Przedstawiam moją recenzje odkurzacza automatycznego CHUWI ILIFE v5,
...
źródło: comment_HZPzRXUb3GfEF1ayPNvtSYPkXdNGxqSa.jpg
  • 19
@lukaszlukasz: świetny robot(a) !! Miałeś okazję zobaczyć jak sam z siebie pojechał do bazy aby się naładować? Masz go ciągle włączonego w ładowarce? Wiesz może jak wyłączyć godzinę ustawioną w PLANowaniu? Bo z tego co rozumiem jeśli będzie włączony to o wybranej godzinie na pilocie się uruchomi a nie wiem czy będę pamiętał o tym aby klikać w przycisk na nim ... ;)
@JcL: mam go cały czas w ładowarce, nie próbowałem usunąć zaplanowanej godziny, tylko zmieniam w zależności od rozkładu dnia.

Widziałem jak wraca do stacji tylko jak się bawiliśmy ( ͡º ͜ʖ͡º) a tak podczas normalnego sprzątania po powrocie do domu :juz był w bazie
@leszek_SK: nie wkladalem go do kuwety ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DavePLN: Próbowałeś zdemontować mopa? Może on coś blokuje? Bo jakoś dziwnie przechylony do przodu jeździ.
A jak nie to pisz do chińczyka, bo coś jest nie tak, może jakiś czujnik nie działa. U mnie przy takim podjeździe bez problemu parkuje.
@spokens: ja Mam dwu pokojowe i jest sens. Powinno ogarnąć 3 pokoje. Teście mają 3 pokoje i im też ładnie sprząta. Jakość sprzątania jest bardzo dobra. Zostawia może jakieś drobne
@ufofaflik: v5 robi to świetnie - łazienkę w kafelkach robi super a panele w pokoju robi przy okazji bo nie ma tam dużych zabrudzeń. Ślad jaki za sobą zostawia jest bardzo widoczny i jedno zmoczenie mopa starcza na cały pokój jak nie dłużej.
@JcL: ale to czym właściwie różni się ten v5 od v5pro bo wydawało mi się że ten drugi jest droższy przez to, że ma opcje czyszczenia na mokro, a Ty piszesz, że mopuje nawet v5