Wpis z mikrobloga

Kim są k---a ludzie, którzy po całym tygodniu w sobotę o 7:00 odpalają kosiarkę.
No k---a. Poważnie?

To jest dramat.
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@coffeinaddict: Ja sobie lubię pójść spać o 21, ludzie którzy robią imprezę po tej godzinie to Janusze, przecież mogli zacząć imprezę dużo wcześniej, na przykład o 16. dla mnie to mogą sobie słuchać azerskiego jazzu na słuchawkach nawet do 2 w nocy, ale kiedy zakłócają mój sen, bo mają takie widzimisię, to każdy się wkurza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kim są k---a ludzie, którzy po całym tygodniu w sobotę o 7:00 odpalają kosiarkę.


@StonogaWsciekla: zapewne ludzmi pracującymi i w tygodniu nie mają na to niestety czasu. Powiem nawet więcej - podejrzewam, że nawet szanują ciszę nocną, która to trwa od 22 do 6 rano ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@yacolek: Dokładnie, sam dziś kosiłem o 7.30, chociaż nikogo nie obudziłem bo kosiłem na cmentarzu :)
W soboty staję o 6.30 bo mi dnia szkoda, a w tygodniu po pracy jestem zmęczony i chcę tylko odpocząć.

Ale jakbym się nachlał dzień wcześniej i dźwięk kosiarki by mnie obudził wwiercając się w mój bolący łeb, to bym też narzekał :)
  • Odpowiedz
@tomash-pl: to ze nie ma paragrafu konkretnie definiującego cisze nocną, to nie znaczy ze za darcie p---y w nocy juz nie mozna dostac. Jest jakims tam paragraf w koncu o zaklocaniu spokoju nocnego czy cos w ten desen. Cisza nocna to okreslenie zwyczajowe i ramy godzinowe tez są zwyczajowe
  • Odpowiedz