Wpis z mikrobloga

  • 101
LOL wyłączyli Kubie sienkiewiczowi mikrofon czy mi się wydawało? trochę pozmieniał tekst kilera :-D

"kraj w ruinie, siedzi na minie Kiler wyklety, skazany na dobre zmiany (...)" dalej nie pamiętam :-D

#dobrazmiana #tvp #opole
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy mi to zalatuje KODziarzem? :f


@damian_co_dalej: Gratulacje, świetnie wyrobiony odruch Pawłowa, propagandziści podłej zmiany byliby dumni!
Wiadomo, krytyka pisowskiej władzy = KOD = wszystkie plagi świata.
  • Odpowiedz
@BielyVlk: to jest z jednej strony nudne, a z drugiej irytujące: "co k----u? Nie podoba ci się dobra zmiana?! Pewnie sam nie płacisz alimentów bo musisz mieć na ośmiorniczki dupka boli ma boleć" ja p------ę, kopałbym jak kurczaki
  • Odpowiedz
@szypon: Dla mnie troche zenada nie ze wzgledu na tekst/przeslanie tylko na mieszanie polityki do wszystkiego. Ostatnio pisalem o tym pod jakims znaleziskiem gdzie nawet jakas gownopiosenka musiala miec watkie polityczne. Tutaj tez filmowy klasyk trzeba przerobic na komentarz polityczny. Koncert, sport czy drapanie sie po jajach - musi byc o polityce.
  • Odpowiedz
@szypon: Nie wiem właśnie czy wyłączyli. Sytuacja wygląda jakby p. Sienkiewicz zapędził się ze śpiewaniem, a solo na saksofonie już się zaczęło, więc przestał.
  • Odpowiedz