Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja marzę o zwykłej dziewczynie, która nie ma żadnych instagramów, snapów czy pierdyliarda zdjęć z dzióbkiem? Nie nakłada 10 ton tapety i jest po prostu naturalna? W tych czasach znaleźć taką dziewczynę to ciężka sprawa.Kiedyś taką miałem, ale właśnie zmieniła się w taką księżniczkę..
#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 207
  • Odpowiedz
@Aerials: Widzę, że rozmawiam z kimś o poziom intelektualny niżej więc daruje sobie dalszą "dyskusję" "xD"
W poście napisałem tylko, że taka dziewczyna to mój ideał, nie narzekam, nie ból dupie, nikogo nie oceniam kto pisał w tym temacie, ale dobra już, nie mam do Ciebie siły, cześć :D
  • Odpowiedz
@ImNewHere: a ja ci powiem tak: nienawidzę atencjuszek, zawsze chciałem znaleźć skromną dziewczynę. przez dwa lata uganiałem się za taką, co nie pstrykała sobie żadnych fotek, nie miała ig, snapchata, rzadko się malowała itd. przez dwa lata nie zauważałem tego, że mimo to, była największą attention whore jaką znałem. nie słuchałem krytyki ze strony moich bliskich znajomych, byłem ślepy, bo 'przecież ona taka nie jest, nie lansuje się w mediach
  • Odpowiedz
@ImNewHere: xDDDD co
Po prostu nie rozumiem u niektórych tego takiego "chwalenia się" nieposiadaniem instagrama, snapchata, i innych takich rzeczy. Kiedyś była pora na facebooka, teraz pora na to. Kuźwa, ludzie, to są normalne social media. Ja wiem, że niektórzy wykorzystują je na swój własny sposób, np atencjuszki do pokazywania dziubków, no ale to nie znaczy, że te aplikacje to zło wcielone. Służą do kontaktu ze znajomymi poza czasem, który
  • Odpowiedz
@MaxiimumR: Każdy ma swoje gusta, może oni lubią takie kobiety, ja to szanuję :) Każdemu podoba się dany typ człowieka :) Dla mnie jest to zbędne do życia i nie podoba mi się to u dziewczyn :) To moja odczucia i tyle, nie każe się nikomu z nimi zgadzać, niech każdy żyje jak chce.
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Niech każdy żyje jak chce, ale jak ktoś żyje inaczej niż Ty, to nazywasz go (ją) od razu księżniczką z ewidentnym negatywnym wydźwiękiem. Hehe, dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Btw.

Każdy ma swoje gusta, może oni lubią takie kobiety, ja to szanuję :)

Ale o czym Ty mówisz? Ja piszę o tym, że nie rozumiem tej mody na na siłę chwalenie się, że nie posiada sie konta na jakims portalu spolecznościowym/jakiejś aplikacji. Tak jakby te wszystkie social media były
  • Odpowiedz
Widzę, że rozmawiam z kimś o poziom intelektualny niżej więc daruje sobie dalszą "dyskusję" "xD"

W poście napisałem tylko, że taka dziewczyna to mój ideał, nie narzekam, nie ból dupie, nikogo nie oceniam kto pisał w tym temacie, ale dobra już, nie mam do Ciebie siły, cześć :D

@ImNewHere: Jesteś tak wybitny, że nawet dziewczyny dla Ciebie nie ma. Cóż, taki już los geniusza
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Smutne,że teraz większość społeczeństwa chodzi ze smartfonami przyklejonymi do ręki,cykają miliony zdjęć,wstawiają na tego instagrama i czekają aż nieznajomi im ludzie dadzą lajka lub nie... A jeśli o kobiety chodzi to już w ogóle jest jakaś plaga. Jak by to był jakiś pieprzony wyścig szczurów,kto ma lepsze ciuchy,droższe kosmetyki,większe cyce,kto jest fit,a kto nie. A jak nie masz insta to w ogóle nie istniejesz-bo przecież nie masz się czym
  • Odpowiedz
@ImNewHere: Cóż,mam po prostu swój rozum i nie robię czegoś bo "ktoś ma,a ja mam nie mieć?"
Nie wszystko co jest nowe i na czasie jest fajne :) Takie moje skromne zdanie,pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
Smutne,że teraz większość społeczeństwa chodzi ze smartfonami przyklejonymi do ręki


Nie korzystasz z mirko na telefonie?

A jeśli o kobiety chodzi to już w ogóle jest jakaś plaga. Jak by to był jakiś pieprzony wyścig szczurów,kto ma lepsze ciuchy,droższe kosmetyki,większe cyce,kto jest fit,a kto nie. A jak nie masz insta to w ogóle nie istniejesz-bo przecież nie masz się czym pochwalić. To jest chore,świat idzie w jakimś dziwnym,złym kierunku.


@zdupix:
  • Odpowiedz
Cóż,mam po prostu swój rozum i nie robię czegoś bo "ktoś ma,a ja mam nie mieć?"

Nie wszystko co jest nowe i na czasie jest fajne :)

@zdupix: Trochę generalizujesz
  • Odpowiedz
@Aerials: Co ma piernik do wiatraka? Myślisz,że siedzę bez przerwy na telefonie? Nie,choć oczywiście,korzystam z telefonu aby wejść na wykop czy też żeby sprawdzić co się na świecie dzieje. Mam ważniejsze i ciekawsze sprawy na głowie niż ciągłe ślęczenie w telefonie-realne życie. Nie jakieś pozowane focie na insta czy na innych duperelach,broń Boże nie potępiam ludzi,którzy mają tam konta,ale TO JEST MOJE ZDANIE,że to po prostu głupota. Co komuś to
  • Odpowiedz
Napisałem tylko, że moje marzenie to taka dziewczyna, to nie jest wpis o problemach sercowych gdzie się żale na cały świat :) Napisałem tak dlatego, że 95% dziewczyn, które spotykam to właśnie takie atencjuszki z tonami tapety na twarzy, księżniczki :)


@ImNewHere: no nie wiem, dla mnie ten wpis trochę brzmi jak ogłoszenie matrymonialne, łącznie z plusowaniem wszystkich dziewczyn piszących "och to ja, taka wyjątkowa!" ;) ja już bym się
  • Odpowiedz
@ImNewHere: No witam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żyjemy chyba w dwóch różnych światach, bo większość moich znajomych to dziewczyny bez instagramów, snapchatów, itp. Takie zwyczajne. I w większości zajęte. Znam też ze trzy osoby, które często wrzucają na fb zdjęcia ze swojego instagrama i są to faceci.
  • Odpowiedz
@Constantine: Nie szukam dziewczyny w internecie, to nie ogłoszenie matrymonialne :D I po raz kolejny mówię, nie chodzi o to aby się nie malowała ta dziewczyna, tylko żeby nie przesadzała! Bo ja rozumiem, nawet fajnie jak dziewczyna nałoży fajny lekki makijaż, ale gdy siedzi godzinę w łazience żeby wrzucić zdjęcie na facebooka czy instagrama.. No właśnie ;)

@choochoomotherfucker: Mam nadzieję, że kiedyś taką poznam ;)
  • Odpowiedz