Wpis z mikrobloga

Autko w super stanie, od pierwszego właściciela, który dbał o auto. Aż chciało się wydać kasę :)
Wersja Exclusive Equlibre Navi - silnik 2 litry - 140 PS

#chwalesie #pokazauto

Wołam kolegów, którzy podsuwali pomysły co kupić - na szczęście udało się kupić to co chciałem od samego początku, ale zmieniałem później zdanie jak różowypasek :)
@valdo ; @mikii77 ; @Likitaki ; @AllOver ; @ScaRRyMaN ; @Szlaufman ; @TSoprano
cyper - Autko w super stanie, od pierwszego właściciela, który dbał o auto. Aż chciał...

źródło: comment_NarDWiTGukqErZ6BFl6HD359XL0wzaXl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@cyper: Bardzo ładny wózek. Zazdroszczę. Co prawda czarny to najbardziej #!$%@? kolor do utrzymania w czystości ( miałem 5 lat, to wiem, co mówię ), ale jak już się go wypucuje, to robi wrażenie. Zwłaszcza ta audipodobna C5tka. Gratuluję. Oby bezawaryjnie.
  • Odpowiedz
@killerpizza: Bardzo dziękuję! :) Wiem, że czarny nie jest łatwy w utrzymaniu, ale nie można mieć wszystkiego :) Taka samą C5 śmiga ojciec, a ja jeżdżę Xantią z poprzednią generacją tego silnika, więc mam nadzieję, że i ten egzemplarz będzie bezproblemowy jak reszta ;)
  • Odpowiedz
w morde!! mireczku, ja byłem umówiony jutro na oględziny tego auta!! za ile w końcu poszedł? dużo utargowalles? wersja w ciul bogata, masaże, pełną eleektryka i zajebisty silnik benzynowy.
  • Odpowiedz
@koziar123: nic nie utargowalem. Nawet wiecej zaplacilem o 1000 pln bo dostalem dodatkowo koła stalowe z oponami zimowymi, dwa komplety kolpakow, bagaznik dachowy oryginalny, drugi komplet srub antykradziezowych, dywaniki gumowe na zime i jeszcze jakieś bonusy. Urwać nie szlo nic bo auto w stanie ekstra, a telefon właściciela urywal się. Podczas mojej wizyty 3 osoby dzwonily ;-) mialem farta bo zadzwonilem juz w weekend i bylem pierwszy. A ze szukalem
  • Odpowiedz
@cyper: to i tak gościu sporo czekał, właśnie widziałem tą akcję już z 3 dni temu i zwlekałem z telefonem :) Gratuluje w takim razie, pozostało mi szukać w takim razie dalej, a Tobie życzyć bezawaryjności! :)
  • Odpowiedz