Wpis z mikrobloga

Ogólnie to miałem bezstresowe wychowanie (a raczej bezbiciowe, bo ochrzanu to się bałem jak nie wiem, szczególnie od mamy). Jak byłem mały to może ze 2 razy dostałem "lekki" #!$%@?, ale to raczej zasługa tego, że nie sprawiałem problemów, raczej grzeczny byłem. Pierwszy raz dostałem od ojca, nie wiem za co, ale za to wiem że był lekko wypity i mu się coś nie spodobało, ale do sedna. Drugi raz dostałem od matki. Za co? W 5 lub 6 klasie podstawówki zapomniałem powiedzieć o wywiadówce. Serio zapomniałem a nie "zapomniałem". Podkablowała mnie starsza o 13 lat siostra, bo kumplowała się z mojego znajomego z klasy równoległej matką. Pamiętam to jak dzisiaj. Kąpałem się. Słyszałem jakieś takie dziwne gadanie. Nagle jeb, matka wbija do łazienki.
- Czemuś mi #!$%@? nie powiedział o wywiadówce?
- Mamo zapomniałem ;(
Nagle na moim lekko zmoczonym ciele (część wody już ręcznikiem wytarłem) wylądował klapek. Jeb, jeb, jeb. Ja w płacz.
- Mamo serio zapomniałem ;(
To jej nie przeszkadzało. Widać było w jej oczach, że po całym tygodniu musiała się na kimś wyżyć. Widać dałem jej powód.
(Jeb, jeb, jeb) Odeszła. Ja rozpłakany zsunąłem się po ścianie i tak może z godzinę płakałem i płakałem.
Matka na drugi dzień udała się do wychowawczyni porozmawiać sobie o mnie. I co? Okazało się ze Fawel ma tylko dwie trójki z przyrody i z angielskiego, reszta to same czwórki i piątki. Opuszczonych godzin o których by moja rodzicielka nie wiedziała- brak. Jakieś przepraszam z jej strony? Ni #!$%@?. Czułem,że sobie myśli - Ze mną się nie zadziera, masz #!$%@? to na co zasłużyłeś. Siostra dopiero po latach mnie przeprosiła.
- No widzisz Fawel, myślałam że coś ci słabo idzie i dlatego nie powiedziałeś mamie o wywiadówce. (No #!$%@? dzięki za troskę).
Tak oto dostałem niezasłużenie #!$%@?, a może zasłużenie. Od tego czasu nigdy nie zapominałem mamie powiedzieć o wywiadówce.
#coolstory #wywiadwodka #rodzina #rodzice
  • 3
@Vladimir_Kotkov: Temat był już nieraz poruszany na rodzinnych imprezach i nic. Do mamy nic nie mam, ot element wychowania. Mam z nią dość dobry kontakt także nie spaczyło mnie to w ogóle. No jedynie co to zawsze mówiłem jej o wywiadówkach, więc jej metoda poskutkowała( ͡° ͜ʖ ͡°)