Wpis z mikrobloga

Zestaw Opatrunkowy he he :) Już nawet nie chodzi jak to wpłynie na rozgrywkę, bo dla mnie jest OK, może być ciekawie. Ale: kolejny moduł do odkrycia (wydłużone maxowanie pojazdu) + ile będzie kosztowało uzupełnienie? Granie na wyższych erach tankami, nawet z kontem premium, już jest bardzo kosztowne, a ten moduł ma za zadanie jeszcze mocniej skłonić nas do wydawanie GE na konto czy pojazdy premium. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Po prostu trzeba o tym wiedzieć. Da się w to jeszcze grać F2P? Pewnie farmienie sreberka zajmuje więcej czasu niż samo expienie nowych pojazdów. #warthunder
  • 8
@onlajf: Gra F2P raczej wymaga użycia samolotów. Ja obecnie nie mam premki i w sumie w kilka dni grania po 2-3 bitwy zrobiłem ponad 600k SL. Moduł apteczki dla mnie na plus w porównaniu z LMS, zawsze to dodatkowe bonusowe punkty badań jak w wymaksowanych czołgach go odkryjesz.
@wysuszony: na ale ty już jesteś zawodnik :) i zarobiłeś to premkami pewnie? ja do latania się nie spieszę, ale zgadzam się że tam trzeba szukać jakiegokolwiek zarobku przy F2P, tak czy siak to tracenie czasu na farmienie hajsu :/