Wpis z mikrobloga

@Shmit: akurat nie za tego. Ten wyszedł mnie początkowo 6k, potem trochę tuningu weszło, a ostatnio pękła mi rama o dostałem nowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mondraker ftw
@Shmit: rozmiar kół nie jest aż tak ważny przy wzroście. Mam zjazdowce na 27,5 i tego na szczecin, aż takiej różnicy nie czuje, mam 180 cm i daje spokojnie rade na 19" ramie i kołach 26", pełna stabilność!
@michuck: przestań, nie rób tego. Ja mam kind Shox, jest petarda, nie zapowietrza się, działa płynnie i łatwo serwisuje się ją.
@Shmit: zapraszam, mam 3 rowery, xc enduro i Dh, każdy możesz na spokojnie sprawdzić
@Abovd: chce coś na codzień "do miasta" ale tez w teren pojechać, typowo miejski jest fuj, kolarzówka to dla pedalarzy wiec coś takiego jest ok, będę w najbliższy weekend to moze sie wtedy jakoś na pw umówimy.
@michuck: ja mam kind Shox supernatural 150 mm, jest mega bezproblemowa, raz na sezon serwis przy piwku, manualne wideo na ich stronie są dostępne, wiec każdy da rade.
@Shmit: jak szczecin i teren to tylko xc/all moutain/enduro. Zależy ile w ternie chcesz spędzić czasu