Wpis z mikrobloga

@staryhippis93: no tak, bo nadwaga dobre 10-15kg to "normalna" kobieta? Normalna "zdrowa" kobieta to taka która się łapie w swoim BMI. Ja może nieziemskim przystojniakiem nie jestem, ale nie jestem też wielorybem, który twierdzi, że 20kg zwisającego tłuszczu jest sexy ( ͡º ͜ʖ͡º) No i oczywiście "duże rozmiary" mają być akceptowane tylko u kobiet. Nie znam żadnego grubasa, który żaliłby mi się, że żadna kobieta
  • Odpowiedz
a teraz czekam na wasze zdjecia nieziemscy przystojniacy!


@staryhippis93: Oho, kogoś dupa zabolała. Chyba kompleksy.

Jeśli wrzucacie zdjęcia kobiet obiektywnie obleśnych ( ͡° ͜ʖ ͡°), pisząc, że ładnapani itd. to spodziewajcie się, że ktoś zaprotestuje. Następnie gdy ktoś wyrazi co myśli to pojawiacie się ponownie, atakują personalnie w stylu "hehe, kobiety nagiej nie widziałeś na oczy", "twoje dziewczyny mają końcówkę .jpg",
  • Odpowiedz
@staryhippis93: ale napisałaś "no to wrzućcie swoje zdjęcia" xD Ja ważę 73 kg przy wzroście 178 cm, zrobiłem redukcję z 87kg i do tego w tym samym czasie rzuciłem palenie. Może nie mam bardzo wyjściowej gęby, ale w dzisiejszych czasach większość grubasów jest gruba na własne życzenie. Nie muszę się opędzać od lasek, żeby móc stwierdzić, że ktoś jest gruby.
  • Odpowiedz