Wpis z mikrobloga

Poszukuje kogoś kto posiada zegarek Suunto Ambit3 w wersji Run.
Mam opcję kupienia w okazyjnej cenie wersje Run bądź Sport i zastanawiam się czy jest sens przepłacać. Dokładnie chodzi mi o funkcję pływania na basenie w wersji Run. Potrzebowałbym tylko opcji łapania długości basenu np. poprzez kliknięcie w któryś przycisk.
#bieganie
  • 5
@walter21: http://www.suunto.com/pl-PL/Porownaj-produkty/?products=13451;12646
Zakladka pływanie.

Ogolnie w ambicie o ile pamietam jest tak, ze dlugosc basenu definiujasz w zegarku i potem on sam to zlicza przy nastepnych okrazeniach. Ewentualne roznice niwelujesz poprzez nauke stylow plywania. Mowie tutaj o modelach ktore obsluguja plywanie czyli S i black/vertical/peak.

W wersji run, moglbys odpalic trening biegowy i przy kazdym nawrocie wciskac przycisk lap, nie widze raczej innego wyjscia.
Wtedy mialbys po zakonczonym treningu podana ilosc
@PurpleHaze: chodziło mi właśnie to czy dam rade ustawić jakiś tryb typu "inny sport" i sobie lapować te baseny. Wiem że suunto ma aplikacje na basen i czy dam rade ją wgrać na wersje run. W zupełności by mi to wystarczyło bo triathlonów raczej robił nie będę (chyba że kiedyś sprawdzić się), a głównie zegarka potrzebuje do biegania. Moja różnica w cenie to ok 300 zł więc dlatego myślę czy się
@walter21: pewnie wgrac mozesz inny sport, ale wydaje mi sie ze nie ustawisz treningu basen.
W movescount wrzucasz konkretne treningi w zakladce sprzet, moze sie okazac ze nie nie pozwoli ci wrzucc basen rower itp w urzadzenie "run".

sprobuj zapytac na bieganie.pl/forum ja mam ambit2 ale wersje peak, nie mam jak sprawdzic, bo on lyka wszystkie treningi.
@PurpleHaze: dzięki! a jak ogólne wrażenia z użytkowania zegarka? Czytam bardzo dużo, oglądam recenzje bo nie tak łatwo jest mi się przekonać do takiego wydatku, chociaż mam już dość biegania z telefonem przy dupie, a i w końcu chciałem zacząć badać puls podczas wysiłku.
@walter21: powiem tak, jesli mocno sie wahasz, ewentualnie nie chcesz tyle wydawac na zegarek, polecam garmina 310xt.
W dobrym stanie juz mysle ze za 400-500zl kupisz. Sporo tych zegarkow sie buja, bo mozna je powygrywac na zawodach, ewentualnie ludzie zmieniaja na wyzsze modele. A ze gwarancje maja 3 letnia to jeszcze model z gwarancja mozna dostac. Tam masz juz chyba wszsytkie opcje itd. Fakt ze sikor nie jest zgrabny ale jest