Wpis z mikrobloga

ja pitole, co ta propaganda sukcesu w tej P/wOlsce.
przed chwilą słuchałem publicznego spuszczania się nad awansem naszych siatkarzy na igrzyska.
że wygrali z Wenezuelą i jadą do RIO!

czy my przypadkiem nie jesteśmy mistrzami świata sprzed dwóch lat i taki awans powinien być formalnością, a tematem dla mediów dopiero brak awansu?!

nie.ogarniam.hasztag.doc

#polska #siatkowka #media

a co do #euro2016, #pilkanozna: z Niemcami i Ukrainą praktycznie nie mamy szans. o honor będziemy grać już z Irlandia.
  • 12
To co powinni przemilczeć ten awans całkowicie?


@3mielu: czytać ze zrozumieniem nie umiesz? ile masz lat? podbaza jeszcze? POWINNI POINFORMOWAĆ O TYM JAK O CZYMŚ OCZYWISTYM, JAK NP. O TYM, ŻE ISIA ZNOWU MIAŁA PRETENSJE DO KORTU, BO BYŁ ZŁY I DO RAKIETY, KTÓRA TEŻ BYŁA ZŁA, A W OGÓLE TO WSZYSTKO BYŁO ZŁE.
ZWYKŁA WIADOMOŚĆ NA KILKANAŚCIE SEKUND, TAK ZWANA "WZMIANKA", A NIE TEMAT NA OSOBNY, KILKUDZIESIĘCIOSEKUNDOWY MATERIAŁ I ŁĄCZENIE
@Hantel: POLACZKI to są hurraoptymiści:
"nieważne, Grażyna, że w budżecie nie mamy pieniędzy, ubieraj najlepszą kieckę, pożyczy się hajs w banku i kupimy jakieś mało bite Paserati!"

ja jestem REALISTĄ, a ty już zacznij pożyczać gdzie się da pieniądze, postaw je na naszych w meczach z Niemcami i Ukrainą, a będziesz BOGATYM CZŁOWIEKIEM! tyle wygrasz.

jako janusz-realista dodam: nieważny był wczorajszy wynik meczu z Holandią. WAŻNY BYŁ STYL I OBRAZ GRY,
gdyby nie możliwość potknięć innych drużyn, jakichś kontuzji, karnych z kapelusza w ostatnich minutach, cokolwiek w tej skorumpowanej piłce


@RuchadloLesne: No widzisz, to liczymy (ja także), że tym razem to my kupimy odpowiedni mecz, dostaniemy karnego z kapelusza, a przeciwnicy będą grać w ośmiu z powodu kontuzji. I będzie dzięki temu awans z grupy.