Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot! I cieszcie się naszym szczęściem tak długo oczekiwanym! Nazwisko moje zostanie podtrzymane ( ͡ ͜ʖ ͡) Nich będzie zdrowy a różowa bez scen i problemow przyjmie na świat nasze maleństwo [-:

OTO MÓJ 14 TYGODNIOWY SYN BĘDĄCY W DRODZE NA TEN #!$%@? SWIAT :-)

KLIFord - Mirki pijcie ze mną kompot! I cieszcie się naszym szczęściem tak długo ocze...

źródło: comment_WlDrox8XKbvXb1ocELzUs8gxXGd9hFqv.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@KLIFord: gratulacje :) dziwne zasady w tym szpitalu, ale jeszcze nie wszystkie dodtodowaly się do nowych zasad. Mimo wszystko powodzenia w ciąży i przy porodzie:)

I spokojnie, @acidd: został ojcem a bordo nie stracił :p
  • Odpowiedz
@KLIFord: To jest chore, że jeszcze 2 tygodnie temu w jakichś barbarzyńskich krajach można by go było ot tak #!$%@?ć do śmietnika. Ależ mnie to #!$%@?. Ostatnio tak się o to #!$%@?łem jak patrzyłem na fotki mojej córki jak była w wieku Twojego dziecka.
  • Odpowiedz
@acidd: kurcze może u nas taka nie oficjalna patologia położnicza się po prostu formuje, no cóż walczyć z systemem nie będę kosztem syna...
@Vladimir_Kotkov: prawie jak klinika położnicza, tylko pozazdrościć... postaram się i u nas dowiedzieć jakie to możliwości mają i jak to wygląda finansowo;
@podbrodek: dziękuje, nie omieszkam mu o tobie opowiedzieć :-P
@InsaneMaiden: bardziej o szaleństwo hormonów, zarówno teraz jak i po porodzie, tarczyca swoją drogą
  • Odpowiedz
@KLIFord: gdzie tam od razu klinika. Najzwyklejszy Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Obskurny, pokoje dziwne (wysokość ok. 4 metry i plamy krwi na suficie) ale pielęgniarki pełna profeska - szczególnie nocna zmiana. Zawsze gotowe podejść, pomóc czy doradzić. Cieszcie się tymi tygodniami, które zostały Wam do porodu i nie stresujcie się niczym - to jest moment żeby się zrelaksować i przygotować na nowe wyzwania ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@KLIFord hah ja teraz pracuje nad synem wlasnie :) corke juz mamy () duzo sie zmienia, ale oboje znajdziecie z zona/partnerka czas na wlasne przyjemnosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

gratulacje cumplu
  • Odpowiedz