Wpis z mikrobloga

Mirki pijcie ze mną kompot! I cieszcie się naszym szczęściem tak długo oczekiwanym! Nazwisko moje zostanie podtrzymane ( ͡ ͜ʖ ͡) Nich będzie zdrowy a różowa bez scen i problemow przyjmie na świat nasze maleństwo [-:

OTO MÓJ 14 TYGODNIOWY SYN BĘDĄCY W DRODZE NA TEN #!$%@? SWIAT :-)

KLIFord - Mirki pijcie ze mną kompot! I cieszcie się naszym szczęściem tak długo ocze...

źródło: comment_WlDrox8XKbvXb1ocELzUs8gxXGd9hFqv.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
@Davidozz: nie do końca bo nadal rośnie rośnie i rośnie [-:
@Deadly: przesadziłeś, różowa się uśmiała :-P
@magrusia: popsułaś mi zabawę :-P Ale u nas też właśnie na prenatalnym to powiedzieli, więc liczę na podtrzymanie rodu [-:
@gaaraddz: dziękuje Mirku, pracuj pracuj, ale pamiętaj nic na siłę. My gdy 'odpuściliśmy' starania z kalendarzykiem zaowocowało nam pociechę!
@adammitka1986: na prenatalnym mocno uwydatniona moszna... ale Mireabelka nad Tobą w
  • Odpowiedz
  • 1
@KLIFord: gratki! :D u mnie lekarz w 13 tc stwierdził, że możemy założyć, że to chłopak i na połówkowym się potwierdziło, ale dopóki nie wyjdzie niczego nie można być pewnym :D
i polecam cieszyć się z usg teraz, póki tak fajnie wszystko widać, bo po 20 tc nie ma już widocznego kształtu dzieciaczka tylko same przekroje i nie jest tak wyraźnie :)
  • Odpowiedz
@magrusia: hej dziękujemy trzymamy się dobrze :-) Różowa niestety dostała insulinę przed obiadem ale jakoś daje rade za co ja podziwiam. Tak nadal chłopak i to juz w 100% wiec na pierwszym prenatalnym się nie pomylił ( ͡ ͜ʖ ͡) A jak u Ciebie to już będzie z 17 tydzień?
  • Odpowiedz