Wpis z mikrobloga

@Lrrr:

nie lubię jej, sprawia wrażenie osoby która pozjadała wszystkie rozumy świata i jej prawda jest najprawdziwsza.

I wygląda jakby to zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@ImInLoveWithTheCoco: Nie rozumiem jak można być sojusznikiem czegoś, tylko dlatego, że coś nam się nie podoba co nie ma związku z tym czymś xD Co ma przemoc do dewiantów ? Często to oni są agresywni
Pan Grzegorz Szczęść Boże Braun całkiem poważnie twierdzi, że królowa Elżbieta II wcale nie jest brytyjską królową


@rafalu90: Świetnie to uprościłeś aby pasowało pod twoją tezę. Przeczytaj/obejrzyj jeszcze raz co podlinkowałeś.
W drugim linku Braun prosi o dalsze badania hipotezy jakiegoś profesorka. faktycznie powinien się leczyć. Mi się wydaje że w tego typu sprawach bada się każdą, najbardziej bzdurną hipotezę.
Rozumiem że nie lubisz Brauna ale da się na niego znaleźć
@ravier: mając do wyboru zdzielić kogoś i dostać wyrok za napaść i nie zrobić nic albo zadzwonić na policję/straż miejską, która najpewniej nie zrobi nic bo to przecież tylko pies a w ogóle to niska szkodliwość czynu czy coś, to jednak wolę zareagować.
@ziemniaczana_krolewna: Jestem pewien, że na progresywnych kursach wrażliwości społecznej jest punkt o tym, jak zareagować po obywatelsku i nie posłać nikogo do szpitala.
Bo zgodnie z twoją logiką zupełnie uzasadnione jest, że jakiś prawak widząc kogoś "znęcającego" się kobietą zwyczajnie odstrzeli delikwenta.
Ja również nie zgadzam się na przemoc i dyskryminację (szczególnie mnie jako białego heteroseksualnego mężczyzny) ale nie ma to nic wspólnego z byciem sojusznikiem ruchu LGZBXTJKLŁM