Wpis z mikrobloga

@IspitOnYourGrave: a kim jest welmanowa żeby oceniać jaka powinna być reakcja? dostaniesz kiedyś w cymbał za darmo, bo ktoś źle zinterpretuje sytuacje to się nauczysz, że reakcja nie oznacza używania przemocy. czasami wystarczy zwrócić uwagę ludzi podnosząc raban, żeby obiekt już spalił się ze wstydu. ale nie, ty lubisz welman wiec ona może ludzi #!$%@?ć a potem protestować przeciw przemocy. jesteś relatywistka, bo przyznajesz jej prawo do używania przemocy w tym
@IspitOnYourGrave:

To, że ktoś nie zgadza się na przemoc nie znaczy, że ma nie reagować w sytuacji zagrożenia.


Nie było żadnego zagrożenia, tylko ktoś w jej ocenie źle obchodził się ze swoim psem, ze swoją własnością na co zamiast wytłumaczyć mu że tak nie powinien #!$%@?ła mu torebką, a przynajmniej tak sama twierdzi.

Rozumiem jakby Wellmanowa bawiła się po godzinach w Fight Club albo chodziła na ustawki, wtedy można jej zarzucić
@IspitOnYourGrave: Jest pewna różnica między reakcją na jakiś incydent, a pobiciem człowieka do nieprzytomności. Zachowanie pani Wellman pokazuje tylko i wyłącznie, że górnolotne standardy stosujemy tylko tam, gdzie można "dać mordę" albo się poopalać w blasku lotnych tematów.
Pamietam jak mówiła ze Grzegorz Sześć Boże Braun powinien iść do psychiatryka bo uważa ze yoda to Żyd xD cóż moze ten wyrafinowany dowcip był za inteligentny dla tej pani


@Lrrr: Pan Grzegorz Szczęść Boże Braun całkiem poważnie twierdzi, że królowa Elżbieta II wcale nie jest brytyjską królową, a Tu-151 wcale nie wyleciał z Warszawy, wszyscy zostali porwani, a to co leży w Smoleńsku to podmieniony wrak.

Więc tak, każdy normalny
@Justyna712:

Pan bił szczeniaka na ulicy, małego wilka. Bił tak, że pies zsiusiał się pod siebie. Zapięłam swoją torbę i przywaliłam mu. A w tej torbie, proszę państwa, ja mam ziemniaki, laptopa, książki, perfumy... Jak go strzeliłam, to aż stracił przytomność - powiedziała. Zwierzęta i ludzie cierpiący są dla mnie tak bliscy, jak ci, którzy mają w życiu gorzej.


uwazasz ze to jest ok?:P