Wpis z mikrobloga

@kurp: whoa, teraz jeszcze biegać zacząłeś, muszę też coś pokombinować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jest jakaś regułą odnośnie tych wyzwań? Dlaczego wybrałeś akurat 101228,26 km? Jest oddzielny tag do wyzwań z tego skrytu?
Na księżyc biegną mirki (link, to i ja się dołączyłem. Co będę biegał po próżnicy ;) Mam problem z systematycznością, a ten tag to jeszcze jeden sposób na pilnowanie się.

Sam biegam przede wszystkim dla zdrowia. Eliminuję stres, zmęczenie (paradoksalnie), aplikuję endorfiny (to naprawdę tak działa) i redukuję ciśnienie. No i potem mogę biegać za autobusami i wchodzić po schodach w metrze bez ryzyka zadyszki. Wydajność tlenowa organizmu to najfajniejsza
@kurp: ciesze się, że tak się dobrze czujesz :)

No właśnie sam mam też problem z systematycznością, dlatego tak się zainteresowałem tym wpisem i skryptem. Bieganie akurat raczej u mnie odpada, bo mnie strasznie nudzi ;) Gram już raz w tygodniu w piłkę po 2h i szukam czegoś na poprawkę i chyba zdecyduje się na rower/rowerek do ćwiczeń. Tylko jak uruchomię skrypt i zacznę dodawać na mirko swoje kilometry, nawet bez
@Lisaros: Nudę zabijam zwykle audiobookami. Choć czasem zdarza mi się, że wyłączę z jakiegoś powodu na chwilę i potem już nie włączam. Ten stan, kiedy wpadasz w biegu w rytm, myśli sobie krążą swobodnie albo ulatują - też jest fajny :) Całe życie człowiek robi pięć rzeczy na raz. Więc taki "bezmyślny" bieg potrafi naprawdę pozwolić odpocząć.

Rowerek - to Cię dopiero będzie nudziło! :D

Wg zasad spod linka, który podałem,
Ja to właśnie naciągam trochę, bo nie chcę spamu generować za dużo... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@kurp: hmm, no właśnie, niemniej skrypt fajny. Dzięki za informacje!