Wpis z mikrobloga

Białoruś buduje sobie elektrownię atomową, PiS walczy z elektrowniami wiatrowymi, a do rachunków za prąd z węgla (w wolskich miastach powietrze takie czyste!) dokłada opłatę audiowizualną i podwyższa opłatę przejściową, co zwiększy rachunki nawet o 96 zł rocznie.

#dobrazmiana #wizjanaprawypanstwa #bekazpisu #500plus (zaczynacie już odliczać wszystkie podwyżki i straty od tej jałmużny, czy wolicie ich nie zauważać?) #mojkrajtakipiekny #polityka
Pobierz
źródło: comment_tmNBX6ey1sSxruivXmCeH1EAlwxXF7QV.jpg
  • 37
@teren:

przestarzała technologia i zająć się nowszymi


Fajnie że wkleiłeś tabelkę z alternatywnymi źródłami energii, tyle że niewiele z tego wynika. Nie ma obecnie nic bardziej wydajniejszego od energii z elektrowni atomowych.

PS, Jeśli reaktory termojądrowe będą na porządku dziennym/zostanie wynalezione inne bardziej wydajne źródło energii wtedy uznam że elektrownie atomowe to przeszłość xD
Fajnie że wkleiłeś tabelkę z alternatywnymi źródłami energii, tyle że niewiele z tego wynika. Nie ma obecnie nic bardziej wydajniejszego od energii z elektrowni atomowych.


@zirytowana_plaszczka: w grę wchodzi coś więcej niż wydajność. Obecnie nie ma też nic, co tworzy gorsze odpady niż energia nuklearna i nic bardziej niebezpiecznego
@RuchadloLesne: Tak swoją drogą to ludzie sami nie chcą mieć elektrowni atomowych, bo się boją nie wiadomo czego. Nie ważne ile razy rozmawiałem czy to z ciocią, wujkiem czy panem Zdzisiem co to ulice sprząta, elektrownia atomowa jest be, bo może kiedyś wybuchnąć. Cytat mojej cioci "wystarczy tylko w polsce lekkie trzęsienie ziemi i po ptakach"

Białoruś buduje sobie elektrownię atomową, PiS walczy z elektrowniami wiatrowymi, a do rachunków za prąd z węgla (w wolskich miastach powietrze takie czyste!) dokłada opłatę audiowizualną i podwyższa opłatę przejściową, co zwiększy rachunki nawet o 96 zł rocznie.


@RuchadloLesne:
1. Do Wiatraków dopłaca się kupe kasy.
Brudne elektrownie węglowe trzeba zastępować nowoczesnymi któe nie robią syfu. Poczytaj. Są już takie technologie
Opłata audiowizualna to nei żadne dołożenie tylko konwersja obowiązkowego abonamentu
@RuchadloLesne: jaki jest związek twojego postu z moim? Nie popierdzielił Ci się adresat ? Czy należysz do sekty, która każego kto ma odmienne zdanie wyzywa od Pislamistów ? W przypadu nr 2 nie odpisuj. Zrzygałem się do środka.