Wpis z mikrobloga

@lucku: Ja zawsze w poniedziałek robię nogi bo lubię ciężko zacząć tydzień :D I tak zazwyczaj około czwartku przestaję czuć ten trening w mięśniach dopiero. Jednak zawsze warto, nie robiłem nigdy na rekord przysiadów bez obciążenia ale czuję tak na oko że byłbym wstanie zrobić około 500 kiedy normalnie ludzie mają problem zrobić 100.
czuję tak na oko że byłbym wstanie zrobić około 500 kiedy normalnie ludzie mają problem zrobić 100.


@UrbanHorn: Ty wiesz co to jest 500 przysiadów? Jak robisz trening siłowy, i przysiady np. ze 100kg w serii, to nie pomoże Ci to zrobić 500 przysiadów. Wiem co mówię, trenowałem kolarstwo wyczynowo i powiem tyle - bez treningu wytrzymałościowego siła nic nie pomoże. To tak jak koleś biorący 100kg na klatę nie da
@Norwag93: Znam swoje ciało. Robiłem po 100 przysiadów na 1 raz bez większych problemów jak prawie nic nie ćwiczyłem jeszcze w liceum. Teraz ćwiczę od 2 lat siłowo, bieganie, podciąganie, pływanie, wiosłowanie itp. 500 przysiadów wydaje się spokojnie na wyciągnięcie ręki.

Pewnie teraz z ciekawości będę musiał zrobić sobie test w przyszłym tygodniu :D
Teraz ćwiczę od 2 lat siłowo, bieganie, podciąganie, pływanie, wiosłowanie itp


@UrbanHorn: no to bieganie, pływanie i wiosłowanie (gdzie nogi też pracują mocno jak robisz to dobrze) zmienia bardzo wiele. Weź pod uwagę to, że 500 przysiadów to już dyscyplina wytrzymałościowa ;)

Ale zrób sobie test i daj znać ( ͡° ͜ʖ ͡°)