Wpis z mikrobloga

@pr0cent: Norwegowie kompletnie nie używają migaczy przy zjeżdżaniu z ronda czy drogi którą jadą. Jak mnie huy strzelał początkowo znając emerycko-flegmatyczne przyzwyczajenia ze Szwecji - w NO bardzo dynamicznie i ostro jeżdżą ale właśnie bez tych migaczy :F
@pr0cent: ale po co? co ci to da? jak wyjedziesz jak będzie miał kierunek a on nie zjedzie to i tak twoja wina, tak samo na krzyżówce

ja zawsze czekam aż wyraźnie będzie widać że ktoś zjeżdża
@Vitane: co ty #!$%@?? jak masz silnik 1.2 to nie dziwie się, ze ci sie nie oplaca wjezdzac, bo mozesz faktycznie sie zdziwić xD normlane samochody nie mają problemów zeby wyprzedzić typka z ronda nawet jezeli jest w ruchu, a zwykle jednak zjezdza jak ma kierunkowskaz. Nic bardziej nie #!$%@? jak jedziesz i musisz się zatrzymać przed rondem, bo grażyna albo inny wieśniak z podmiejskiej mieściny nie wiedzą, że używa się
@Vitane: po to żeby nie czekać dodatkowo kilku sekund, skad mam wiedzieć czy kretyn bedzie dalej jechał tym rondem czy z niego zjezdzał. Jezeli widzę, że ma kierunkowskaz nie muszę sie nawet zatrzymywac przed rondem tylko sie #!$%@? na nie od razu, pajacu