Wpis z mikrobloga

@Eustachiusz: Nie chodzi o to, żeby rozdzielać tekst na akapity. Treść powinna być mówiona, a slajdy powinny być jedynie ilustracją do omawianego tematu - jakieś wykresy, rysunki, krótko wypunktowane najważniejsze zagadnienia. Na podobnej zasadzie, jak w telewizyjnych wiadomościach pokazują w materiałach jakieś plansze z wykresami czy schematami - dłuższe "ściany tekstu" pojawiają się jedynie w przypadku cytatów, w innych przypadkach wszystko omawia reporter, a plansza jest jedynie ilustracją.

Poniżej slajd
k.....1 - @Eustachiusz: Nie chodzi o to, żeby rozdzielać tekst na akapity. Treść powi...

źródło: comment_QNbW7SgrGTKaaonkkIsg7KMUF1rlWMuI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kw401: @tubidubidam: jak ktoś ma problem z mówieniem przed publiką można sobie ten cały blok tekstu wrzucić w jakieś notatki prelegenta i wyświetlać na rzutniku slajdy a na lapku mieć podgląd całośći.

Chyba, że to prezentacje gdzie trzeba wrzucić wszystko, wysłać mailem, a prowadzący sobie tylko przeczyta.... tylko wtedy nazwa prezentacja ma się nijak do tego ;D
  • Odpowiedz
@Eustachiusz: Przywal jej blachę w potylicę za robienie ścian tekstu.

Ja w swoim życiu robiłem masę prezentacji ( tak na prawdę to dwie na studbazie, i kilka śmieciowych w liceum :\ ), i patrząc na to co wyczyniali inni byłem po prostu w szoku: u mnie maksymalnie kilka linijek na slajdzie i schematy/obrazki/wykresy, a u większości nawalone w opór tekstu ;_;

Ale czuję dobrze, bo kumple mnie chwalili, że fajna
  • Odpowiedz