Wpis z mikrobloga

U mnie średnia z ostatniego pół roku wychodzi 153.09GB miesięcznie, ale jeszcze wzrośnie bo miesiąc się nie skończył, a na maj mam 256GB
@szancik: Szacujesz albo tobie już coś takiego zlicza lub robi to operator(głównie na łączach mobilnych). U mnie zlicza telefon(co robi za modem) i router z OpenWRT.
Generalnie właśnie lepiej jest robić pomiar na routerze, bo ten zliczy sumę ze wszystkich przyłączanych urządzeń niezależnie od systemu(jak masz na jednym kompie więcej systemów).
Ja mam Bitmeter ale on tak średnio współpracuje z nowszymi systemami.. Potrafi się wykrzaczyć i traci dane. Trzeba sobie często robić backupy. A ten program o którym wspominasz to jest bezpieczny ? nie wysyła tych danych do osób trzecich ? Bo mi np średnio się uśmiecha pomysł ze jakiś program zbiera jakie klawisze naciskam i jak ruszam myszką.. z drugiej strony można go zablokować na firewallu dla pewności.
@czarnydildos:
@r5678: z tego co wiem to program zlicza ilość wciśnięć klawisza a nie ich kolejność wciskania, program posiada też jakieś statystyki online w postaci rankingu więc wysyła dane na serwer.