Wpis z mikrobloga

@2ndEarlOfRochester: Dolina Jaworzynki i Dolina Małej Łąki - mało ludzi i piękne widoki, Ścieżka nad Reglami - mało ludzi i fajne zawijasy, ale bezpieczne, przejście z Doliny Chochołowskiej do Kościeliskiej przez Iwaniacką Przełęcz (z możliwością wejścia na Ornak jeśli jest czas) - mało ludzi i długa wycieczka z 2 głównymi dolinami w tle.
Początek lipca (wiem że będzie ciężko ze schroniskami, ale opcja podłogowa nie straszna). Byłem już 2 razy. Dobrze znam Kościeliską. Chcielibyśmy wejść na Rysy, trasę Kasprowy - Giewont też bym chętnie odświeżył.
@2ndEarlOfRochester: właśnie ze schroniskami musiałbyś podzwonić i dowiedzieć się jak wygląda sytuacja, ale tak jak mówisz w najlepszym wypadku raczej opcja gleba. Kasprowy, Giewont nie powinno być problemów, poza tłumami oczywiście i kolejką do łańcuchów na Giewont, ale da się tego uniknąć jeśli wyjdziecie wcześnie rano. Z Rysami ciężko powiedzieć ze względu na warunki śniegowe, w żlebie jeszcze dużo śniegu(na tej stronce na dole jest aktualne zdjęcie). Jeśli nie polepszy się
@2ndEarlOfRochester: polecam ci taką trasę przez zachodnie tatry: chochołowska (niestety) potem czerwonym na trzydniowiański wierch - Kończysty - Starorobociański i dalej można zejść przez Ornak, do schroniska na Hali Ornak. Byłem w weekend majowy, bardzo ładne widoki i mało ludzi. Polecam wyjść rano bo to dosyć długa trasa.

Dalej można iśc Tomanową doliną na Ciemniaka, przez Kopę Kondracką dojść aż do Kasprowego i zejść do Murowańca albo już do Kuźnic.

Elegancka