Wpis z mikrobloga

Uwielbiam prawicową hipokryzję:

Jakaś baba z Nowoczesnej w przeszłości dała twarz (bez imienia i nazwiska) do plakatu UW, gdzie jest podpisana jako "ateistka", a prywatnie mówi, że ochrzciła dzieci: hipokryzja! Oszustwo! Zakłamanie!

Pan w muszce jest oficjalnie monarchistą i nienawidzi demokracji choć na początku lat 90-tych przekonywał, że jest demokratą: nie ma tematu, przecież Korwin nie zmienia poglądów.

#prawackalogika #bekazprawakow #jkm #korwin #neuropa #4konserwy #hipokryzja
Pobierz NapalInTheMorning - Uwielbiam prawicową hipokryzję:

Jakaś baba z Nowoczesnej w prz...
źródło: comment_OHQTdrembhEcsSj7gDdQN00JV0xQ8yDD.jpg
  • 7
@NapalInTheMorning: Może ma ważny ślub kościelny i zobowiązała się, aby ochrzcić dzieci. Widocznie niektórzy z prawaków spali na lekcji religii i zapomnieli o tym:

Kan. 1124 - Małżeństwo między dwiema osobami ochrzczonymi, z których jedna została ochrzczona w Kościele katolickim lub po chrzcie została do niego przyjęta i formalnym aktem od niego się nie odłączyła, druga zaś należy do Kościoła lub wspólnoty kościelnej niemającej pełnej łączności z Kościołem katolickim, jest zabronione
@NapalInTheMorning: Powiem szczerze, że miałam przerwę w śledzeniu poczynań JKM i też się zdziwiłam, że nagle stał się wrogiem demokracji. Za czasów mej młodości był jej piewcą, prawdopodobnie dlatego, że wtedy jeszcze nie dokonał się podział na POPIS i resztę, która nie ma nic do gadania i on rzeczywiście wierzył, że ma szansę dostać się do sejmu. Jak się jorgnął, że bez mediów masowych nie ma szans, to znielubił demokrację (jakby