Wpis z mikrobloga

#moderacjacontent #moderacja Ej #!$%@? to juz nie jest smieszne xD Usuneliscie mi kolejny wpis, i nawet nie mam go w wymoderowanych, czyli bez zgloszenia zadnego, po prostu Elfik uznala ze jej to nie pasuje xD

Serio pozwala sie tu na taka samowolke? Nie napisalem nic obrazliwego, zapytalem tylko czy nazywanie kogos "czarna owca" to powod usuniecia poprzedniego wpisu.

Tym razem skrin z cenzura xD Odpowiecie mi czemu Anna wykazuje sie #logikarozowychpaskow i ma focha i usuwa wszystko? xD
P.....o - #moderacjacontent #moderacja Ej #!$%@? to juz nie jest smieszne xD Usunelis...

źródło: comment_TQ0KQNEoX5jiI8s80zVAVpGAmks8HcUm.jpg

Pobierz
  • 18
Aha zeby nie mozna bylo usunac wpisu. Tak uwazam ze Elfik to czarna owca portalu wykop.pl tez. Jak za to sie usuwa/banuje to poprosze bana xD Ciekawe czy @M__B wie ze jego podwladna praktykuje taka samowolke i usuwa wpisy uzytkownikow bez zgloszenia, po prostu je wymazuje, tylko dlatego ze jest rozowympaskiem i jej odbija.
@a__s:

Odpisz na zarzuty, w dupie mam czemu masz mnie na czarnej xD Zasmieszkowalem bo jestes pracownikiem, do przegladania wykopu zaloz sobie prywatne konto, a czarnolistujesz ludzi, no troche beka, ale mam to gdzies. Nie wiem gdzie Ty widzialas jakies emocje z mojej strony i stres we wpisie ktory usunelas jako pierwszy. Tam bylo tylko smieszkowanie, nie musisz wylewac sciany pseudointeligentnego tekstu nie na temat.

Odpisz czemu usunelas tamten wpis i
@kvvach: @a__s: Hej bedziesz dalej miec mnie w dupie? Jestes tu pracownikiem, skoro ktos Ci zadaje pytanie na temat funkcjonowania portalu iz asad tu panujacych to masz obowiazek odpowiedziec.

Wez jak kwachu zawolaj jak mozesz bo przeciez panisko ma mnie na czarnej i nie widzi jak pisze pewnie