Wpis z mikrobloga

@nielubierozowego: w moim przypadku PWR (W4) nie robiło problemów mimo że załatwiałem wszystko korespondencyjnie. Wysłałem im podanie pocztą z prośbą o wysłanie suplementu na wskazany adres z uzasadnieniem że to na potrzeby uznania dyplomu za granicą i po ok. 2 tygodniach dostałem e-mail od wes że dokumenty dotarły

Nie miałem suplementu po angielsku więc osobno wysłałem do wes kopię tłumaczenia przysięgłego mojego dyplomu i suplementu.
@sakfa dzięki za odpowiedź! czyli podanie wysyłałeś na adres dziekanatu swojego wydziału? Ja mam suplement po angielsku, powinnam jego kopię załączyć z podaniem do uczelni, żeby mi ją obstęplowali i wysłali do WES, czy oni wysyłają tylko po polsku a ja niezależnie obie wersje?
@nielubierozowego: ja nie dołączałem mojej kopii do podania, wydaje mi się że uczelnia sporządza nowy odpis na podstawie danych z archiwum

najlepiej zadzwoń do dziekanatu i zapytaj, w moim przypadku wiedzieli mniej więcej o co chodzi (ale pismo i tak chcieli pocztą, na adres dziekanatu, z podpisem i ksero dowodu osobistego). Nie chcieli nawet kasy za wysyłkę.

Jeżeli masz suplement po angielsku to oni go wyślą, nie będziesz musiała dosyłać tłumaczenia