Wpis z mikrobloga

Czas wymienic Nexusa 5 na coś lepszego, nowszego. Mam maca więc iphone na pewno przydałby się, są różne zalety posiadania obu, jednak nie przekonuje mnie #ios. Zwłaszcza, że w cenie uzywanego iphone 6/6s mam topowego xiaomi.

Czego szukam:
# ekran 5-6 cali
# naprawdę dobry aparat
# estetyczny design (bez wystających kamer, tandetnego plastiku)
# cena do 1500 zł

Czy znajdę coś lepszego niż Xiaomi mi5?

#telefony #xiaomi #android #iphone #apple #smartfon #pytanie #kiciochpyta
Pobierz
źródło: comment_KkQ7bL7X6ASA10cYVkZVNTGWm0CEd1ut.jpg
  • 21
Czas wymienic Nexusa 5 na coś lepszego, nowszego. Mam maca więc iphone na pewno przydałby się, są różne zalety posiadania obu, jednak nie przekonuje mnie #ios. Zwłaszcza, że w cenie uzywanego iphone 6/6s mam topowego xiaomi.


Czego szukam:
# ekran 5-6 cali
# naprawdę dobry aparat
# estetyczny design (bez wystających kamer, tandetnego plastiku)
# cena do 1500 zł

Czy znajdę coś lepszego niż Xiaomi mi5?

#telefony #xiaomi #android #iphone #
@Vitz: mi5. Ja wymieniłem Nexusa 5 na Mi4 i jestem zadowolony (szczególnie z baterii, z aparatu mniej, bo jakoś lepiej mi się podobały foty n5 :(

Na pewno nie żadne xperie, bo to awaryjny szrot. Lepiej już mi5 z gwarancją ibuygou.
@luxresh: p9 to szajs jakich mało, jedyne co oferuje to dobry marketing. Napis leica i Robert Lewandowski to jedyne co ma do zaoferowania.


p8 lite jest warty swojej ceny. a te chinole typu "mocarz" one + 2 mimo iż są mega mocne mają taką optymalizację, że się tną. Teraz to chyba jedynie lg g4, bo g5 jest brzydka jak kot srajacy na pustyni