Wpis z mikrobloga

Motomirki, w zeszłym roku, tuż przed zamknięciem sezonu zamknąłem kurs na A2, niestety zaliczając 2 porażki (nie będę wnikał w szczegóły wspaniałego szkolenia na pograniczu wyłudzenia).

Teraz chcę domknąć tę stresującą kwestię, lecz muszę jakoś się doszkolić dla przypomnienia i być może, zwiększenia szans. Zdaję w Pile, studia powoli się kończą, więc wolałbym właśnie w Pile, a nie w Poznaniu się doszkolić. Jakie szkoły polecacie? Z mojego doświadczenia o cokolwiek dobrego na motocykl jest naprawdę ciężko :( Liczę na Was! To jedyna rzecz, którą cholernie stresuję się w życiu, WORD Piła też do najsympatyczniejszych nie należy, ale zbyt pokochałem motocykle, żeby odpuszczać - zresztą jestem wojownikiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #motocykleboners #prawojazdy #motoryzacja
  • 3
@miguelsanchez666: wiem, kurs, zarówno na auto i motocykl to była bajka, nigdy nie podejrzewałem u siebie takiej pasji motoryzacyjnej - auto mega stres i #!$%@? na placu ( ) , na moto, to może mniej dziwne, bo podobnie, a jest o wiele trudniej, ale hej - jak tu się nie wkurzać, jak na szkoleniu robiłeś egzamin 20 razy pod rząd dobrze, może na slalomie szybkim będąc