Wpis z mikrobloga

Jak żyć? Nie mieszczę sie w żadnych ramach klasyfikacji internetowych trolli. Lewactwo powie na mnie katol i prawak, bo uważam ze homoseksualizm to zaburzenie seksualne, a imigranci z Afryki i bliskiego wschodu to rak i powinni se topić na tych swoich łódkach. Katole i inne prawaki nazwą mnie lewakiem, bo nie wierze w brednie Macierewicza i jego klaunów, uważam ze PiS to partia dla debili, a kościół katolicki to sekta która jest rakiem podobnym do imigranckiej dziczy. Cieżko funkcjonować w społeczności jeśli nie należysz do danej grupy. Ja ma po prostu #!$%@? i śmieje sie z każdego gamonia.
#oswiadczenie #bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkatoli #nohomo
  • 12
@Klofta:

homoseksualizm to zaburzenie seksualne


Jeśli przedstawisz jakieś badanie, które potwierdzi twoją tezę to przyznam Ci rację. Póki co siejesz dyrdymały.

a imigranci z Afryki i bliskiego wschodu to rak i powinni se topić na tych swoich łódkach


Życzenie komuś śmierci. Po co?

nie wierze w brednie Macierewicza i jego klaunów


Jak nie przedstawili porządnych dowodów to nie sztuką jest im wierzyć.

uważam ze PiS to partia dla debili


Generalizujesz.

kościół
@WojciechDieter:
- hs to źle skierowany popęd, czyli seksualność jest zaburzona. Proste i logiczne
- nie życzę im śmierci tylko uważam ze nie powinnismy ich ratować. Ryzykują własnym życiem wiec niech ponoszą konsekwencje
- gro ludzi wierzy w te brednie
- jw
- wmawiają ludziom swoje racje i starają sie umoralnić choć sami są zgnilizna moralną. Do tego są uprzywilejowani na każdym kroku. Zwolnienia i ulgi podatkowe, wykupują nieruchomosci za procent