Wpis z mikrobloga

Boże nienawidzę jak ktoś nie potrafi trzymać dystansu w kolejce. Wlazi na mnie Janusz czy inna Grażyna, tracą brzuchem, torebka.
Proszę, odsuwam się, upominam, a Ci swoje. K---a. Dla takich ludzi powinno być osobne miejsce w piekle.
#oswiadczenie #boldupy
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nint: Ano. Tak jak ja dzisiaj na poczcie. Za mną jakaś Grażyna wierciła się i szarpała bo stałem akurat przy kartkach pocztowych. Jakby k---a nie mogła poczekać aż będę mógł zrobić ten krok do przodu.
Poczta specjalnie ustawia te j----e kartki w połowie kolejki, żeby jeszcze bardziej w-----ć klientów takich jak ja.
  • Odpowiedz
I zauważ - młodzi tak nie robią.


@mistellaire: Ja się przyznaję do okazyjnego wiszenia ludziom na plecach, ale tylko wtedy, kiedy kolejka rusza, a jakaś niemota stoi przede mną z wielkim wózkiem, ani kroku do przodu nie raczy zrobić, a ja stoję przez takiego człowieka poza taśmą i nie mam gdzie zakupów wyłożyć( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mistellaire: kiedys juz cos o tym pisalem :/ "najgorsze sa stare baby, ktore wstaja z siedzenia 5 min przed swoim przystankiem, a Ty stoisz niedaleko drzwi i one przez 5 min na Ciebie napieraja bo szybko szybko ja zaraz wysiadam i pan na pewno mnie nie wypusci, wrecz mnie k---a przytrzyma w tym autobusie -_-"
  • Odpowiedz