Wpis z mikrobloga

Ahh te wymiany poglądów na filmwebie. Bardzo lubie sobie poczytać posty na forum po obejrzeniu filmu. Zawsze się znajdzie jakiś as co pisze coś w stylu
"według mnie to nie jest żadna wyższa sztuka" i już leci cięta riposta
"ohohoo Szanowny Panie musi Pan przeczytać Dostojewskiego bo chyba pan nie zrozumiał odwołań. W ogóle musi pan dużo doczytać"
"ależ nie. Ja wszystko zrozumiałem. Ten film to jest dno. Ja mam racje"
"W pupie pan był i nic pan nie widział. Jest Pan prostak i to ja wiem najlepiej"
"nie będę dyskutował z kimś kto ocenił Zmierzch na 9. Od razu widać jaki poziom Pan trzyma"
I tak każdy wypisawszy swoje bóle może zasnąć z poczuciem spełnionego obywatelskiego obowiązku. Również ja.
#nocnazmiana #oswiadczeniezdupy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@qnebra: zdarzają się ciekawe komentarze. Ale nie oszukujmy się - do poziomu wykopu im daleko :P
Najbardziej mnie za każdym razem zadziwia celowość takich kłótni. Ale w końcu "moje zdanie jest najmojsze i musze je wyrazić, a tej całej tłuszczy nawet nie opłaca się tłumaczyć"
  • Odpowiedz
  • 0
@Stanley_K: zdarza się i tak. Gorzej jeśli sytuacja jest odwrotna: jak kiepski film dostaje 8. Rozsiadam się przed ekranem czekając na dobre kino a tu niemiła niespodzianka
  • Odpowiedz
@basiabas: Filmweb to sprawiedliwe miejsce. Zawsze pod każdym filmem znajdzie się jakaś s---------a umysłowa a najczęściej wszystkie:
- ten film to arcygeniusz formy i kwintesencja treści
- ale gunwo 0/10 a tak w ogóle to o czym był?
- książka/komiks/gra/ulotka z kibal była dużo lepsza i zmieniono to i to i to...
- sequel zrobiony 5 lat później oczywiscie zj*** wszystko (oglądał oryginał za dziecka)
- sequel zrobiony 5 lat później dopiero zrobił z tego filmu coś (oglądał sequel
  • Odpowiedz