Wpis z mikrobloga

Nie wiem czemu wcześniej brałem zdanie gimbusiarzy jako warte stawiania kontrargumentów, ale teraz mam ubaw z dzieciaków.
Skrytykuj gimbobuty = uraź zarówno matich w koszulach w kratę, jak i sebków w dresach umbro. ^^
I nagle okazuje się, że najwięksi prawilniacy to janusze chodzący w sandałach i kubotach z bazaru!
@CleMenS: Jemu chyba chodziło o buty dla faceta, który na co dzień chodzi ubrany w causual smart. Coś jak na zdjęciu by pasowało. Ale jak chodzisz luźniej ubrany, bardziej wygodnie, wolisz t-shirt > koszula, to jak najbardziej te nike lub jakieś new balance(sam chodzę na co dzień) możesz śmiało brać a #!$%@? o tym, że są pedalskie zostaw kryptogejom i hiper-hetero kucom w bojówkach.
Pobierz
źródło: comment_mPWacPj8GDZ4KhQiww62GfzhUJLlbJ1V.jpg
@CleMenS: a i tak prostując twoj wcześniejszy komemtarz to one w retailu kosztowały 175$, radzę sobie sprawdzic ile teraz kosztują a potem pisać takie ceny xD
@CleMenS weź te pierwsze bo te trzy kolejne pary serio mocno są podobne do babskich... jedna z moich koleżanek ma strasznie podobne do tych drugich. jednak jeżeli masz dobre ciuchy do tych butów to bierz takie które będą pasowały do reszty