Wpis z mikrobloga

@mcfreak: wrzuć to jeszcze z pięć razy.
ileż, #!$%@?, można tłumaczyć: nie chciałem pokazywać butów jakie podobają się mi (hugo boss, lacoste) i kosztują tyle co dwie pary airmaksów, więc odpaliłem wyszukiwarkę allegro i po uzupełnieniu kryteriów wyszukiwania:
- męskie, półbuty, skórzane, sznurowane, 300 zł
wyskoczyły te clarksy. ja bym ich nie kupił, ale dla mnie to są właśnie buty dla heteroseksualnego faceta, a nie gimbusa czy homosia, jak te twoje
Pobierz RuchadloLesne - @mcfreak: wrzuć to jeszcze z pięć razy. 
ileż, #!$%@?, można tłumacz...
źródło: comment_H65oNrJClUvsnfd7oOMkkEK6Cg2467Dz.jpg
@gofr: tak, to są męskie buty. pierwsze z brzegu. nie mój styl, nie lubię brązowego, ale nie chce mi się szukać innych nie-gimbo-butów.


@RuchadloLesne: przecież gość wrzucił zdjęcia adidasów. Zwyczajnych adidasów. Te wrzucone przez Ciebie nadają się wyłącznie do oficjalnych strojów. W połączeniu z jeansami zawsze wyglądają słabo.
@gofr: ale dlaczego chciałbyś się ograniczać tylko do dresów, dżinsów i spodni garniturowych? wiem, że ich jest najwięcej, ale materiałowe spodnie, bynajmniej nie w kant i nawet niespecjalnie zwężane, z tymi butami by fitowały, no ale ja już podkreślałem, że to był przykład pierwszy z brzegu i ja bym ich nie kupił, bo brązowe wyglądają jak kupa, a czarne słabo. gdyby były szare i tańsze, to bym się mógł zastanowić.
nie