Wpis z mikrobloga

#xiaomi #redminote3 #redminote3pro #telefony #android

cześć, myślę o kupnie Xiaomi Redmi Note 3 Pro wersja z 3GB RAMu. wizualnie telefon mi się podoba, specyfikacje też wydają się być ok, jednak wolę informację od kogoś, kto już posiada ten telefon już od jakiegoś czasu. Czy na dworze wyświetlacz jest czytelny? Czy zdarza mu się jakoś bardziej przyciąć? Jak działa internet przez dane komórkowe? No i jak sprawuje się GPS? Aktualnie mam HTC620 #najgorszytelefonever, i gdy próbuje odpalić nawigację, często zdarza się, że GPS nie nadąża za tempem poruszania się, ew cała apka map się wyłącza w połowie trasy.

Mirki, warto czy nie warto? Proszę o wszystkie plusy i minusy ()
  • 32
@andwhatnow:

kto już posiada ten telefon już od jakiegoś czasu

Dużo nas tutaj

Czy na dworze wyświetlacz jest czytelny?

Tak

Czy zdarza mu się jakoś bardziej przyciąć?

Jedynie gdy apki się wywalają - ale to nie jego wina.

Jak działa internet przez dane komórkowe? No i jak sprawuje się GPS?

Normalnie

Oczywiście, że warto ale tylko z legitnego sklepu.
@Andczej: zawsze kupowałam telefony znanych firm, jak Samsung czy Sony, dlatego trochę się obawiam. Ale niewątpliwie jak za taki telefon cena zachęca. Jakieś aktualizacje androida na to wychodzą?
@czerwonyziemniak: ale poza tym aparatem i wyświetlaczem jest ok, tak? bo cały czas celowałam w iPhone'a 6s albo SE, ale stwierdziłam, że nie warto płacić 2-3k jak tu za ~tysiąc zł mam całkiem dobry telefon. Nie potrzebuję najlepszego telefonu na świecie, ale mam już dosyć użerania się z htc620, który potrafi się zrestartować jakieś 3-4 razy w ciągu dnia, nawet w czasie prowadzenia rozmowy. ( ͡° ʖ̯ ͡°
ale poza tym aparatem i wyświetlaczem jest ok, tak


@andwhatnow: Tak, wszystko jest jak najbardziej ok.
Ten telefon całkowicie spełnił moje oczekiwania a nawet je przewyższył. Odkąd go mam (~2 miesiące) to nie miałem ani jednego przycięcia z winy telefonu
A do tego bateria trzyma spokojnie 3 dni.

Odnośnie aparatu to mogę podrzucić kilka zdjęć jakie zrobiłem i sama ocenisz.