Wpis z mikrobloga

Oto jak zostaliśmy zdrajcami Polski. W poniedziałek uruchomiliśmy stronę uchodźcy.info. Od tego dnia przez formularz kontaktowy trafiło już do nas 300 maili z komentarzami od czytelników. Lektura dość porażająca. Fragmenty poniżej.

„Bezproduktywnych kolorowych chcecie mi wciskać zdrajcy?”

„Zdradzieckie psy LGBT ! Mało wam #!$%@?ów. Potrzebne jeszcze z południa ? #!$%@? wam w ryj choć akurat tego penie sobie życzycie.”

„#!$%@? z tąd bo jak ustalimy kto wy jesteście to się odpowiednio tym zajmiemy i nie pomoże wam żadne finansowanie. Będziemy cięli wam gardła aby dać przykład brudasom że tutaj nie ma czego szukać.”

„Czy możecie podać mi adres gdzie mieszkacie? ONR PODHALE”

„#!$%@?, mam nadzieje ze wyrażam sie dosadnie i jasno. Polska to nie jest kraj dla bandytów, terrorystów , leni, analfabetów, muzułmanów, bandytów, złodziei”

„#!$%@?ć stąd”

„Czy Wy dalej nie widzicie, że ta islamska nawałnica ma zniszczyć Europę? Jesteście aż tak głupi ? Czy ktoś Wam za to płaci ? Tak czy siak zdrada to zdrada !! Na pohybel”

„Lewactwo w unii ma już dni policzone...”

„#!$%@?ć pedały”

„Wącham swoje bąki nałogowo, grzebię sobie po jajach i penisie i to wącham, szczam do zlewu, mam zaburzenia osobowości ale cały czas jestem bardziej normalny niż ty.”

„Za rozpowszechnianie kłamstw dotyczących pseudo-uchodzcow i antypolska działalność, którą wykonujecie za pieniądze ludzi pokroju Sorosa, powinniście trafić do wiezień. Miejmy nadzieje, ze prędzej czy później wasza bandycka stronę zdejmą hakerzy, a z wami rozprawią się ludzie nietolerujący lewackiej hołoty.”

„Wynieście sie z Polski zakłamane sk..…”

„Zabijcie się lewackie szmaty.”

„Polacy maja w dupie uchodźców i nikogo nie przyjmiemy debile , jeszcze przyjdzie taki dzień że was żydki rozliczmy za zdradę Polski będzie wszyscy wisieć na latarniach.”

„Do gazu z wami tak jak z tą czarną dżumą i cholerą!!”

„Zdrajcy polski”

„#!$%@?ć ścierwa z tego kraju i to w trybie natychmiastowym!”

„Trzeba być zdrajca własnej ojczyzny, nie mieć za grosz szacunku dla naszych dziadków i pradziadków którzy przelewali krew za Polskę aby głosić tak zakłamane hasła jak na Państwa stronie. Uświadomcie sobie, że działacie na szkodę Narodu Polskiego, gardzę takimi ludźmi jak Wy.”

„Wszystkich uchodźców proszę kierować do Oświęcimia, placówka moja nazywa się Auschwitz-Birkenau. Każdy uchodźca mile widziany. Prywatnie jestem lekarzem, więc opieka medyczna dla uchodźców z mojej strony będzie bezpłatna. Zapraszam, Z pozdrowieniami, Josef Mengele”

„Chciałbym żeby wam pogwałcili córki i pozabijali zony, dzieci itd jak robili to w Niemczech. pis joł głupie #!$%@?”

„Ażebyście się przekręcili sprzedawczyki za pejsate srebrniki.”


Do środy mieliśmy dwa maile z dobrym słowem, trzy maile techniczne, a reszta to wulgarny i rasistowski hejt. Choć trzeba przyznać, że niektóry literacko bez zarzutu. W środę powiedziałem o tym Tomasz Stawiszyński w Radio TOK FM. Gdy wróciłem do domu z radia, czekało już kilkanaście maili wspierających. Był to dość wzruszający moment. Co jest z nami nie tak, że o wiele łatwiej sprowokować maile agresywne, niż te pozytywne?

Oczywiście, wybrane maile zostaną zgłoszone policji i prokuraturze. Wszak: „Każdy, dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu, ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję”. Kodeks karny, art. 304 § 1

Źródło

#neuropa
  • 60
  • Odpowiedz
Ciekawostka - cały świat muzułmański (1,7 mld) tłumaczy rocznie mniej książek niż jedne malutkie Czechy (10,5 mln) ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Laserade: statystyczny Polak czyta 20 razy mniej książek niż Czech.

Kto tu jest cywilizowany?
  • Odpowiedz
Uwaga - prawdziwa lewica jest przeciwna przyjmowaniu uchodźców przez państwa. OP to albo ignorant, albo zwyczajny fałszywy lewak, który jest niedouczony. Wojna w Syrii trwa od 2011 roku, a 'uchodźcy' ruszyli do Europy w wakacje 2015 roku - oczywiście jest to element politycznej rozgrywki i wspólne działanie Turcji oraz Arabii Saudyjskiej, ale fałszywa lewica nie zwraca na to uwagi, nie interesuje ich to, że są tam głównie młodzi roszczeniowi mężczyźni z elektroniką.
  • Odpowiedz
@PasozytZawiadaka: Mają prawo pisać co chcą. Jak widać taka jest wola większości. A Pan niech wraca na marsze KOD-u.

Działanie na szkodę Państwa Polskiego i jego zniewaga (przyjęcie uchodźców) to długoletnie więzienie. Tak więc jeśli ktoś zasługuje na karę pozbawienia wolności to osobą tą jest właśnie Pan.
  • Odpowiedz
mężczyźni z elektroniką


jjbix xDDD
prawaczki #!$%@?ąc przed wojną pewnie nasmarowałyby się gównem i ubrały w podarty worek po kartoflach żeby nikt przypadkiem nie wziął ich za za mało biednych i poszkodowanych xdddddddddddddddddddddddddddd

@LudzkieScierwo:
  • Odpowiedz
  • 2
@PasozytZawiadaka: No ogólnie może użyli złych słów, ale jak inaczej lewactwu wytłumaczyć, że WIĘKSZOŚĆ SPOŁECZEŃSTWA NIE CHCE TU CIAPATYCH, bo widzi co się dzieje w innych krajach? Cały czas ludzie mówią nie, a lewactwo zatyka uszki, krzyczy "nananana" i zakłada więcej takich podburzających i zakłamanych stron, wedle których wszyscy nachodźcy są ekstra, a eventy w Calais, Paryżu i inne Koloniach nie miały miejsca...
  • Odpowiedz
@przemekb7: @PasozytZawiadaka: no nie wiem mieszane uczucia, czy to nie są po prostu takie barowe słowa, przy kumplach też jedziemy po wszystkim i wszystkich co nie znaczy że życzymy śmierci połowie miasta, żoną i przełożonemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PasozytZawiadaka: Jeśli jesteś naprawdę współautorem tej strony to nie znalazłem tam najważniejszej informacji,
"po co ?"
  • Odpowiedz