Wpis z mikrobloga

@RuchadloLesne tak samo jak Ty,ale z tą przewaga,że to ja jednak jestem kobietą.A wyobrasz sobie odwrotna sytuację że jak wypowiadam się na ten temat, jeśli chodzi o mężczyzn? No chyba mogłabym tylko domniemywać i powtarzać banały
  • Odpowiedz
ja nie jestem w stanie stwierdzić czegoś na pewno jeśli chodzi o facetów,bo nie jestem facetem i nie wiem jakie mają odczucia plus są różni faceci,różne usposobienia i tak samo w druga stronę.
  • Odpowiedz
@mlekoztesco: ależ opowiadaj. można np. powiedzieć, co będzie zgodne z prawdą, że dwóch wieśniaków na głodzie, a po alkoholu potrafi się o byle dupę pozabijać, ale weź to przypisz wszystkim facetom.
ja napisałem wyraźnie: jak facet ma ciśnienie, to spałuje wiplera i co najwyżej poprawi mu się humor, a kobiety mają jakąś chorą wstrzemięźliwość względem masturbacji, że to grzech, że plama na honorze, a już zakup gumowego pomocnika to byłby już
  • Odpowiedz
nie każda. Owszem istnieją takie przypadki i znam może przez całe życie dwa,gdzie kobiety mają takie ciśnienie,a reszta ? żyje sobie i nie rozmyśla.A poza tym jaki #!$%@??:D no bez przesady.Jedyne co można zarzucić, z czym się zgodzę,to że hormony działają na nas i wpływają na nastrój, ale bardziej chodzi o to,że kobiety sa rozbite/smutne i itp
  • Odpowiedz